Про підписання Угоди про співпрацю між Фастівською громадою (Україна) та муніципалітетом Друскінінкай (Литовська Республіка)

• 15.12.2023

Р І Ш Е Н Н Я

__________________                         м. Фастів                    № _________________

Про підписання Угоди про співпрацю між Фастівською

громадою (Україна) та муніципалітетом Друскінінкай (Литовська Республіка)

З метою розвитку міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, відповідно до Листа про наміри щодо співпраці між Фастівською громадою Київської області, Україна, і муніципалітетом Друскінінкай, Литва від 10.11.2022 року, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Міському голові Нетяжуку Михайлу Володимировичу підписати Угоду про співпрацю між Фастівською громадою (Україна) та муніципалітетом Друскінінкай (Литовська Республіка).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію міської ради з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК