Про  підготовку та відзначення в Фастівській міській територіальній громаді  у  2022 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

• 21.06.2022

21.06.2022                       м. Фастів              № 112-од

Про  підготовку та відзначення в Фастівській

міській територіальній громаді  у  2022 році

Дня скорботи і вшанування

пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 17.11.2000 р.  № 1245/2000  “Про День  скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні”, постанови Верховної Ради України від 20.05.2011 р. № 3430-VI “Про запровадження в Україні особливої церемонії – проведення 22 червня кожного року Хвилини пам’яті по загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.”, Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, з метою належного вшанування пам’яті загиблих у часи Другої світової війни, керуючись  п.20 ч.4 ст.42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки  та  відзначення в Фастівській міській територіальній громаді  у  2022 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (додаток).
  2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на заступника  міського  голови  з питань забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань     Ж. П. Швидку.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

З А Х О Д И

Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

1. Організувати та провести:

– покладання квітів до меморіалів воїнам, які загинули у Другій світовій війні на території Фастівської міської територіальної громади.

22.06.22

Швидка Ж. П.

Снігур А. М.

Савченко Н. М.

Куценко В. В.

2. Забезпечити  висвітлення  у  місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради  інформацію щодо Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. До 22.06.22 Авксентюк Т. В.
3. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське районне управління  поліції та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо запланованих заходів.

22.06.22

До 22.06.22

Топілін С.С.

Костюк І. М.

4. Придбати квіти для покладання до пам’ятника воїнам, які загинули у Другій світовій війні. До 22.06.22 Савченко Н. М.

5. Провести роботи по благоустрою та упорядкуванню пам’ятників, пам’ятних знаків, могил  загиблих воїнів у Другій світовій війні та прилеглих до них територій. До 21.06.22

Матвійчук В. А.

6. Організувати та провести у міській бібліотеці  та краєзнавчому музеї тематичні виставки архівних документів, фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури. Червень, 2022р. Савченко Н. М.

7. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282 Червень,  2022 р. Савченко Н. М.

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                    Леся ТХОРЖЕВСЬКА