Про підготовку та відзначення в 2024 році 105-ої річниці Соборності України

• 23.01.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22.01.2024                                  м. Фастів                                       22-од

Про підготовку та відзначення в 2024 році

105-ої річниці Соборності України

Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 року № 871/2014 “Про День Соборності України”, листа Міністерства культури та інформаційної політики України від 09.01.2024 № 06/11/309-24, керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Затвердити організаційний комітет з  підготовки та відзначення у 2024 році 105-ої річниці  Соборності України (додаток 1).

2.      Затвердити заходи з  підготовки та відзначення у 2024 році 105-ої річниці  Соборності України (додаток 2).

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

№              від

С К Л А Д

організаційного комітету з підготовки та відзначення в 2024 році

105-ої річниці Соборності України

Нетяжук Михайло Володимирович –    міський голова, голова оргкомітету

Швидка Жанна Петрівна –    заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради, з гуманітарних

питань, заступник голови оргкомітету

Члени оргкомітету:

Єриш Наталія Леонідівна

Мангер Олександра Сергіївна

Машовець Тетяна Вікторівна

Пасічник Богдан Олександрович

Рудяк Людмила Іванівна

Сеітаблаєв Ахтем Шевкетович

Струтинська Оксана Валеріївна

Тхоржевська Леся Олександрівна

Чемерський Олег Юрійович

Шилова Юлія Анатоліївна

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету

–   начальник управління освіти

–   в.о. начальника відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ

–   в.о. начальника управління культури,

молоді та туризму

–   голова молодіжної ради міста Фастова (за

згодою)

–   секретар Фастівської міської ради

–   директор державного підприємства

«Кримський дім» (за згодою)

–   директор КЗ ФМР «Фастівський міський

Палац культури»

–   керуючий справами (секретар) виконавчого

комітету

–   в.о. начальника КП «Фастів-благоустрій»

–   художній керівник КЗ ФМР «Фастівський

міський Палац культури»

Леся ТХОРЖЕВСЬКА

№                       від

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення у 2024 році 105-ої річниці Соборності України

Назва заходу Дата  проведення Відповідальний

1.

Організувати та провести  онлайн марафон української єдності з представниками Європарламента або Єврокомісії. 20.01.2024

Нетяжук М.В.

Рудяк Л.І.

Струтинська О.В.

Шилова Ю.А.

Пасічник Б.О.

2. Організувати та провести покладання квітів  до пам’ятного знаку з нагоди підписання Акту злуку між УНР та ЗУНР на залізничній станції Фастів. 22.01.2024

Тхоржевська Л.О.

Машовець Т.В.

3. Організувати та провести тематичні заходи в закладах освіти та культури Фастівської громади Січень

2024 року

Єриш Н.Л.

4.

Організувати туристичний екскурс по місту Фастову «На фастівській землі єдналась Україна» в рамках співпраці по патріотичному вихованню молоді Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівська станція юних натуралістів» та Енергодарського Центру Туризму, Краєзнавства та Спорту. 20.01.2024

Єриш Н.Л.

5. Замовити та придбати постер для біл-борда та квіти для покладання. До 22.01.2024 Машовець Т.В.

7. Розмістити постер на рекламному щиті в центрі міста. До 22.01.2024 Чемерський О.Ю.
9. Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соц. мережах вітання міського голови жителям громади та інформаційних матеріалів з нагоди  Дня Соборності України. До 22.01.2024 Мангер О.С.
11. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КПКВК 1014082. Січень, лютий 2024 року Машовець Т.В.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                           Леся ТХОРЖЕВСЬКА