Про підготовку та відзначення в 2022 році у Фастівській міській територіальній громаді Дня Конституції  України

• 28.06.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28.06.2022                               м. Фастів                             № 116-од

Про підготовку та відзначення

в 2022 році у Фастівській міській

територіальній громаді

Дня Конституції  України

Відповідно до ст. 161 Конституції України, на виконання Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради Київської області від 22.12.2016 № 12-XXII-VII, Програми “Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки”, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018               № 16-ХХХVІІ-VІІ, з метою гідного відзначення в 2020 році у м. Фастів Дня Конституції України, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в 2022 році у Фастівській міській територіальній громаді  Дня Конституції України (додаток).
  2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на заступника  міського  голови  з питань забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань     Ж. П. Швидку.

Міський  голова                                                                            Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

З А Х О Д И

з  підготовки та відзначення в 2022 році у Фастівській  міській

територіальній громаді Дня Конституції України

Назва заходу Дата та час проведення

1. Організувати та провести урочистості з нагоди Дня Конституції України:

– церемонію підняття Державного Прапора України та прапора кримськотатарського народу на площі Соборній;

– вручення  відзнак за особливі успіхи у навчанні випускникам загальноосвітніх шкіл громади

площа Соборна

Швидка Ж. П..

Савченко Н. М.

Єриш Н. Л.

2. Підготувати привітання міського голови з нагоди Дня Конституції України та оприлюднити на офіційному сайті міської ради і в місцевих ЗМІ.

До 28.06.2022 Авксентюк Т. В.
3. Запросити до участі у святковому заході:

–    представників виконавчого комітету

–    представників Фастівської районної військової адміністрації

–    депутатів міської ради;

–      учасників бойових дій у російсько-українській війні та членів сімей загиблих  у російсько-українській війні

До 28.06.2022 Алісєєнко Л. М.

Кирсенко Н Ю.

Бобоха Т. Т.

Бортовська Ж. П.

4. Придбати квіти для покладання та вручення під час урочистої частини.

До 28.06.2022 Савченко Н. М.
5. Замовити та придбати постери для біл-бордів. Розмістити постери на рекламних щитах громади

До 28.06.2022 Савченко Н. М.

Чемерський О. Ю.

6. Замовити та замінити прапори на площі Соборній До 28.06.2022 Чемерський О. Ю.
7. Провести  роботи  по  благоустрою  громади

До 28.06.2022 Матвійчук В. А.
8. Забезпечити медичний нагляд під час проведення заходу.

Повідомити КНП ФМР “Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” щодо запланованого заходу.

До 28.06.2022

Костюк І. М.
9. Направити телефонограми керівникам підприємств, організацій, установ, приватним підприємцям з рекомендацією вивісити на будівлях, підпорядкованих їм закладів Державні Прапори України.

До 28.06.2022 Алісєєнко Л. М.

10. Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до площі Соборна та у зворотному напрямку для проведення святкових заходів.

28.06.2022 Тхоржевська Л. О.

11.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Червень,

2022 р.

Савченко Н. М.
12.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням вручення відзнак випускникам , оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти по загальному фонду..

Червень,

2022 р.

Єриш Н. Л.

13. Витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням заходів  до Дня Конституції України, оплатити за рахунок коштів, виділених КПР «Фастів-благоустрій» по загальному фонду бюджету Червень-Липень, 2022 р. Чемерський О. Ю.

Керуючий справами                                                                                 Леся ТХОРЖЕВСЬКА