Про підготовку та відзначення у місті Фастові у 2023 році Дня Соборності України

• 03.02.2023

20.01.2023                м. Фастів                 №16-од

Про підготовку та відзначення у місті

Фастові у 2023 році Дня Соборності України

Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 року № 871/2014 “Про День Соборності України”, Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ,керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Виконуючій обов’язки начальника управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської Скоробогатій В.В. та голові Молодіжної ради м. Фастів Пасічнику Б.О.  сприяти у зйомці документального фільму до Дня Соборності України.
  2. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради придбати постери для біл-борда.
  3. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282 протягом січня-лютого 2023 року.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови зпитань забезпечення діяльності виконавчих органів ради,з гуманітарних питаньШвидку Ж. П.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК