Про підготовку та відзначення у  Фастівській міській територіальній  громаді в 2021 році Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня  волонтера

• 06.12.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   03.12.2021                                                                                                                 №  365 од

Про підготовку та відзначення

у  Фастівській міській територіальній

громаді в 2021 році Дня Збройних Сил України

та Міжнародного дня  волонтера

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 19.10.1993№3528-XII«Про День Збройних Сил України», Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 №12-ІV-VIIІ,Програми “Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та  інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки”, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 08.02.2018 № 16-ХХХVІІ-VІІ, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з підготовки та відзначення у містіФастівській міській територіальній громадів 2021 році Дня Збройних Сил Українита Міжнародного дня волонтера(додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№  365 од   від 03.12.2021

З А Х О Д И

з підготовки та відзначення уФастівській міській територіальній громадів 2021році

Дня Збройних Сил України  та Міжнародного дня волонтера

№ п/п Назва заходу Дата і час проведення Відповідальний
1. З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера    провести:

– покладання квітів до могил загиблих воїнів в зоні ООС  у Фастівській міській територіальний громаді

– відкриття меморіальної пам’ятної дошки  МінкінуВячеславу Юрійовичу;

– урочистості присвячені  Дню Збройних Сил України та Міжнародному дню волонтера у  сесійній залі адмінбудинку.

06.12.21

Швидка Ж.П.

Савченко Н. М.

Снігур А. М.

Куценко В. В.

Бобоха Т.Т.

Божок Г.М.

2. Запросити на заходи:

–          військовослужбовців, учасників АТО, (ООС), Революції Гідності, родин фастівчан військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО, ветеранів війни та ветеранів військової служби;

–          депутатів міської ради;

–          волонтерів.

До 04.12.21

Бортовська Ж. П.

Міщенко С. М.

Бобоха Т.Т.

Приліпко І.А.

3. Направити листа до Фастівського відділення поліції та повідомити КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги».  Забезпечити в місцях проведення заходів охорону громадського порядку та медичний супровід.

До 04.12.21 Тягун О. М.

Костюк І. М.

4. Провести організаційні заходи щодопідготовки та  проведення святкових та урочистихзаходів:

–          придбати постеридля біл-борда;

–          підготуватисценарійурочистоїпрограми;

–          придбатиквітидля вручення та на покладання;

До 04.12.21 Савченко Н. М.
5. Забезпечити належне оформлення  міста, розміститипостери на рекламних щитахгромади.

До 04.12.21 Чемерський О.Ю.
6. Упорядкувати меморіальні дошки на честь загиблих захисників України, пам’ятний знак Захисникам України, провести благоустрій прилеглої до них території, забезпечити прибирання та вивезення сміття, благоустрій могил загиблих воїнів   у Фастівській міській територіальній громаді. До 04.12.21 Матвійчук В.А.

Чемерський О.Ю.

7. Забезпечити висвітлення у місцевих ЗМІ та на сайті міської ради привітання міського голови та інформації про заплановані та проведені заходи з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України.

До 04.12.21 Авксентюк Т. В.
8. Підготувати списки кандидатів для нагородженняпід час заходів До 04.12.21 Яценко І. А.

9. Забезпечити транспорт для перевезення учасників заходів. 6.11.2021 Єриш Н. Л.
10. Витрати,пов’язані з перевезенням учасників заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти по загальному фонду бюджету. Грудень,

Єриш Н. Л.
11. Витрати, пов’язані з придбанням товарів та  послуг, необхідних для організації та проведення урочистих  заходів оплатити за кошти, виділені управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Грудень,

Савченко Н. М.