Про підготовку та відзначення 180-ої  річниці з Дня народження Миколи Бенардоса

Про підготовку та відзначення

180-ої  річниці з Дня народження

Миколи Бенардоса

З метою вшанування пам’яті видатного  винахідника Миколи Миколайовича Бенардоса та гідного відзначення його 180-ої річниці з Дня народження, відповідно до Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ,керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план організаційних заходів з підготовки та відзначення 180-ої  річниці з Дня народження Миколи Бенардоса (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з  гуманітарних питань Швидку Ж. П.

Міський  голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

№                       від

План організаційних заходів з підготовки та відзначення

180-ої  річниці з Дня народження Миколи Бенардоса

Назва заходу Дата, місце проведення Відповідальний
1. Провести засідання організаційного комітету Серпень, 2022 Нетяжук М. В.

Швидка Ж. П.

2. Організувати та провести:

– меморіальні заходи з нагоди 180-ї річниці з Дня народження Миколи Бенардоса:

–          покладання квітів до пам’ятника

–          меморіальну акцію на площі біля пам’ятника;

–          виставку робіт учнів ФЦПТО;

–          просвітницькі тематичні заходи у Краєзнавчому музеї та молодіжному центрі

05.08.22

05-06.08.22

Швидка Ж. П.

Савченко Н. М.

Мельник І. А. (за згодою)

3. Замовити квіти для покладання  До 05.08.22 Савченко Н. М.
4. Подати інформацію у  місцеві ЗМІ та оприлюднити на офіційному сайті міської ради привітання з нагоди 180-ї річниці з Дня народження Миколи Бенардоса. До 05.08.22 Авксентюк Т. В.
5. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське районне управління  поліції та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо запланованих заходів.

05.08.22

До 05.08.22

Рижков М. В. (за згодою)

Топілін С. С.

Костюк І. М.

6. Підготувати сценарій меморіальних заходів До 05.08.22 Савченко Н. М.
7. Забезпечити звуковий супровід заходу 05.08.22 Савченко Н. М.
8. Забезпечити перевезення звукової апаратури до місць проведення заходу 05.08.22 Матвійчук В. А.
9. Провести благоустрій території біля пам’ятника Миколі Бенардосу До 05.08.22 Матвійчук В. А.
10. Витрати, пов’язані з організацією заходів до 180-ої  річниці з Дня народження Миколи бенардоса – придбання товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2282. Серпень,2022 р.  Савченко Н. М.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                   Леся ТХОРЖЕВСЬКА