Про підготовку та проведення у 2022 році Дня вишиванки і Дня Європи у Фастівській міській територіальній громаді

• 20.05.2022

20.05.2022                        м. Фастів                            № 95-од

Про підготовку та проведення у 2022 році

Дня вишиванки і Дня Європи

у Фастівській міській

територіальній громаді

На виконання Указу Президента України від 19.04.03 № 339/2003 «Про День Європи», відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 13-ХV-VIIІ, Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, з метою утвердження європейських цінностей, збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді та населення держави в цілому, підтримки національних сімейних  традицій керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення у 2022 році Дня вишиванки та Дня Європи у Фастівській міській територіальній громаді (додаток 1).
  2. Затвердити план заходів з відзначення у 2022 році Дня вишиванки та Дня Європи у Фастівській міській територіальній громаді (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови        з питань діяльності виконавчих органів ради, з  гуманітарних питань Швидку Ж. П..

Міський  голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

Склад  організаційного комітету  з підготовки та проведення у 2022 році

Дня вишиванки і Дня Європи у Фастівській міській територіальній громаді

Нетяжук Михайло Володимирович міський голова, голова оргкомітету
Швидка Жанна Петрівна заступник міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  з гуманітарних   питань, заступник голови оргкомітету
Члени оргкомітету:

Зикова Олена Борисівна перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Авксентюк Тетяна Володимирівна начальник відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ
Єриш Наталія Леонідівна начальник  управління освіти
Казакова Юлія Валеріївна депутат Фастівської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді
Костюк Інна Михайлівна начальник відділу з питань охорони здоров’я
Матвійчук Валентина Адольфівна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ
Рудяк Людмила Іванівна секретар міської ради
Савченко Наталія Миколаївна начальник  управління культури, молоді  і туризму
Тхоржевська Леся Олександрівна керуючий справами (секретар) виконкому
Топілін Сергій Сергійович ­­– завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи
Чемерський Олег Юрійович в.о. директора КП «Фастів-благоустрій»
Рижков Микола Володимирович в. о. начальника Фастівського районного управління  поліції (за згодою)

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                   Леся ТХОРЖЕВСЬКА

№                       від

План заходів з підготовки та проведення у 2022 році

Дня вишиванки і Дня Європи у Фастівській міській територіальній громаді

Назва заходу Дата, місце проведення Відповідальний
1. Провести засідання організаційного комітету Травень, 2022 Нетяжук М. В.

Швидка Ж. П.

2. Організувати та провести:

– презентацію соціального проекту «Моє серденько»

– концерт до Дня Європи в римо-католицькому костелі

– флешмоб «Маскувальна вишиванка»

Казакова Ю. В.

Швидка Ж. П.

Савченко Н. М.

Єриш Н. Л.

3. Рекомендувати працівникам міськвиконкому, керівникам підприємств, закладів, установ одягнути вишиванки.

До 19.05.22 Тхоржевська Л. О.

Петренко І. А.

4. Подати інформацію у  місцеві ЗМІ та оприлюднити на офіційному сайті міської ради про заплановані заходи по святкуванню Дня вишиванки та Дня Європи в Фастівській МТГ.

До 19.05.22 Авксентюк Т. В.
5. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське районне управління  поліції та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо запланованих заходів.

До 19.05.22

Рижков М. В.

Топілін С. С.

Костюк І. М.

6. Запросити до участі у заходах:

– представників Посольств європейських держав;

– представників благодійних фондів та громадських організацій;

– Народного депутата Олега Дунду

– голову КОВА та голову КОР

– голову ФРВА

– депутатів обласної, районної та міської рад

До 19.05.22

Рудяк Л. І.

Тхоржевська Л. О.

Алісєєнко Л. М.

7. Замовити послуги з харчування та забезпечити харчування учасників заходу

19.05.22 Савченко Н. М.
8. Забезпечити перевезення звукової апаратури від міського Палацу культури до місць проведення заходів.

Матвійчук В. А.

9. Придбати квіти для вручення під час концерту До 19.05.22 Савченко Н. М.
10. Витрати, пов’язані з організацією заходів до Дня вишиванки та Дня Європи  – придбання товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду по  КЕКВ 2282.

Травень, Червень 2022 р.  Савченко Н. М.

Керуючий справами (секретар)