Про переведення з загальної черги квартирного обліку на першочергову ***

  • 18.04.2024

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                                     м.Фастів                                                 223

 

Про переведення з загальної

черги квартирного обліку

на першочергову

***

Враховуючи зміст заяви ***, пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. ст. 36, 45 Житлового кодексу України, п. 14 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантій їх соціального захисту», Постанови Ради Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470, керуючись пп. 2 п а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

  1. Перевести з загальної черги квартирного обліку ***, який перебуває на квартирному обліку, згідно рішення виконкому Фастівської міської ради № 499 від 21.10.2020 р., на першочергову чергу квартирного обліку, як військовослужбовця, який має посвідчення учасника бойових дій, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, одноособово.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

Міський  голова                                                                               Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ