Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та в господарське відання Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств»

• 12.06.2024

Р І Ш Е Н Н Я

08.06.2024                                  м. Фастів                              № 203-LII-VIII

Відповідно до ч.3 ст.78, ст.136 Господарського кодексу України, враховуючи лист Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств» №08-07/20 від 18.03.2024 року, керуючись п.31 ч.1 ст. 26, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та в господарське віддання Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств» майно:

– бульдозер марки Т-170Б, рік випуску 1990, двигун №171332 – 1 шт.

1. Створити і затвердити склад комісії з приймання – передачі майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та в господарське відання Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств» (додаток).
  2. Передачу вищезазначеного комунального майна оформити актом приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові.
  3. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради та керівнику Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств» забезпечити документальне оформлення приймання-передачі даного майна та відобразити в регістрах бухгалтерського обліку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Склад комісії з приймання – передачі майна

з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради