• 07.03.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

від  24.02.2022 року

Враховуючи лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» від 17.02.2022 р. №08-2/281 та лист Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» від 02.02.2022 р. №02/25, керуючись ст.ст. 135, 137 Господарського кодексу України, ст.ст. 25, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати комунальне майно, визначене у додатку 1 до даного рішення з оперативного управління Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» в господарське відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».
  2. Створити та затвердити склад комісії з приймання-передачі комунального майна, згідно з додатком 2 до даного рішення.
  3. Передачу вищезазначеного комунального майна оформити актом приймання – передачі та подати його на затвердження міському голові.
  4. В.о. директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та в.о.директора Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до реєстру бухгалтерського обліку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Перелік комунального майна

Найменування Примітка
1. Легковий автомобіль ВАЗ – 2121 «Нива», рік випуску 1988 державний номер 81-37 КХА,

номер кузова 681021,

номер двигуна 0467177

2. Автопокришки кількість 4 шт., вартість 549,76 грн.

Секретар міської ради                                                                Людмила РУДЯК

до рішення міської ради

Склад комісії

з приймання-передачі комунального майна

Голова комісії:

Рудяк                                 – секретар міської ради

Людмила Іванівна

Секретар комісії:

Пеньківська                     –  завідувач сектору раціонального використання

Ірина Вікторівна                   майна виконавчого комітету Фастівської міської

Члени комісії:

Герасимова                      –   головний бухгалтер комунального підприємства

Тетяна Станіславівна           Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»;

Гула                                   –  головний бухгалтер комунального некомерційного

Оксана Федорівна               підприємства Фастівської міської ради «Фастівський

міський Центр первинної медичної (медико-

санітарної) допомоги»;

Дубас                                  –  в.о.директора комунального некомерційного

Людмила Анатоліївна         підприємства Фастівської міської ради «Фастівський

міський Центр первинної  медичної (медико-

санітарної) допомоги»;

Мельниченко                   –  начальник юридичного управління виконавчого

Анна Валеріївна                    комітету Фастівської міської ради;

Савченко                          –  механік комунального некомерційного підприємства

Олексій Петрович               Фастівської міської ради «Фастівський міський

Центр первинної  медичної (медико-санітарної)

допомоги»;

Чемерський                      –  в.о.директора комунального підприємства

Олег Юрійович                     Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».

Секретар міської ради                                                               Людмила РУДЯК