Про передачу комунального майна з балансу та господарського відання Комунального підприємства «Фастівтепломережа» на баланс та в оперативне управління Виконавчого комітету Фастівської міської ради

• 26.09.2022

Проєкт

Про передачу комунального майна з балансу

та господарського відання

Комунального підприємства «Фастівтепломережа»

на баланс та в оперативне управління

Виконавчого комітету Фастівської міської ради

Враховуючи листи Комунального підприємства «Фастівтепломережа» від 01.09.2022 №01-10/201 та від 16.09.2022 №01-10/221, керуючись ч.1, 2 ст. 135, ст.137 Господарського кодексу України, ст. 25, ч.5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Комунальному підприємству «Фастівтепломережа» передати з балансу та господарського відання на баланс та в оперативне управління Виконавчого комітету Фастівської міської ради будівлю котельні №3, що знаходиться за адресою: вул. Івана Ступака, 8а, м. Фастів, Фастівський р-н, Київська обл.
  2. Створити  і затвердити  склад комісії з приймання-передачі будівлі котельні №3 по вул. Івана Ступака, 8а, м.Фастів, Фастівський р-н, Київська обл. (додаток).
  3. Передачу вищезазначеного комунального майна оформити актом приймання – передачі та подати його на затвердження міському голові.
  4. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради та в.о. директора комунального підприємства «Фастівтепломережа» забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до реєстру бухгалтерського обліку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

від

Склад комісії з приймання-передачі комунального майна

Голова комісії:

РУДЯК Людмила            –   секретар міської ради;

Секретар комісії:

ПЕНЬКІВСЬКА Ірина   –  завідувач сектору раціонального використання майна

виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Члени комісії:

БОНДАРЧУК Анатолій  – в.о. директора комунального підприємства «Фастівтепломережа»;

ЗОРЕНКО Олена              – начальник відділу житлово-комунального господарства

виконавчого комітету Фастівської міської ради;

МІХЕЄВА Ольга              –  начальник фінансово-господарського відділу – головний

бухгалтер виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ОСТАПЕНКО Тамара     – головний бухгалтер комунального підприємства

«Фастівтепломережа»;

ШЕВЧЕНКО Костянтин – начальник дільниці комунального підприємства

«Фастівтепломережа»;