Про організацію зустрічі з членами сімей загиблих військовослужбовців до Міжнародного жіночого дня- 8 березня 2021 року

• 26.02.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

________________________________________________________________________________________________________

від    26.02.2021                                                                                №  __55 од__

Про організацію зустрічі з членами сімей загиблих

військовослужбовців до Міжнародного жіночого дня-

8 березня 2021 року

На виконання п. 4.1,п. 4.4 Комплексної Програми Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021-2023роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради № 9-VІ-VІІІ від 23.12.2020року,  з метою підтримки морально-психологічногостану членів сімей загиблих/померлихвійськовослужбовців  під час військової служби, Героя Небесної Сотні до міських і державних свят, подолання соціальної ізоляції у період пандемії, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Організувати зустріч з  жінками родин загиблих військовослужбовців, Героя Небесної сотні  до  Міжнародного жіночого Дня – 8 березня,  для перегляду жіноцтвом театральної вистави Національного академічного драматичного  театру  ім. Ів.Франка, м.Київ,з врученням святкових подарунків:  квіти, цукерки, згідно додатку.
  2. Забезпечити перевезення групи жінок до місця проведення театральної вистави та у зворотньому напрямку.
  3. Витрати, пов’язані з придбанням товарів і послуг для організації зустрічі до Міжнародного жіночого дня , оплатити за рахунок коштів загального фонду по КПКВК 0213242, КЕКВ 2282, виділених ФМЦСС згідно кошторису.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                        М.В. Нетяжук

до розпорядження міського голови

від _26.02.2021___№___55 од_ ***