Про організацію особистого прийому громадян в Фастівській міській раді та її виконавчому комітеті у 2020 році

 • 02.01.2020

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від  02.01.2020                                                                                                       №  2од

                                                                       м. Фастів

 

Про організацію особистого

прийому громадян в Фастівській

міській раді та її виконавчому

комітеті у 2020 році

 

З метою удосконалення порядку і підвищення ефективності проведення особистого прийому громадян, керуючись ст. 40 Конституції України, ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України № 109/2008 від 07 лютого 2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

 1. Керівникам відділів, управлінь виконкому, установ та організацій міста –  проводити прийом громадян щоденно ,  крім святкових та вихідних днів.
 2. Затвердити графік особистого прийому громадян керівництвом міської ради та виконавчого комітету (додаток 1).
 3. Затвердити Порядок проведення особистого прийому громадян у Фастівській міській раді та виконавчому комітеті (додаток 2).
 4. Оприлюднити графік особистого прийому громадян керівництвом Фастівської міської ради та виконавчого комітету на офіційному сайті Фастівської міської ради.
 5. Начальникам управлінь, установ та організацій, керівникам відділів:

– вжити необхідних заходів щодо належного розгляду звернень та організації особистого прийому громадян;

– забезпечити  на всіх рівнях систематичний особистий прийом громадян, у тому числі виїзні прийоми громадян за місцем їх роботи та проживання, роботу прямих «гарячих» телефонних ліній.

 1. Особливу увагу приділити вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, учасники бойових дій, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.
 2. З’ясовувати причини, що породжують повторні звернення громадян, вживати рішучих заходів до службових осіб, винних у тяганині при розгляді скарг.
 3. Персональну відповідальність за належне реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви, скарги громадян, організацію їх особистого прийому, обов’язкове і своєчасне повідомлення заявників про результати перевірки заяв і скарг покласти на заступників міського голови та керуючого справами виконкому, керівників управлінь та відділів, міських установ та організацій.
 4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження № 5 од  від 02.01.2019 року «Про організацію особистого прийому громадян в Фастівській міській раді та її виконавчому комітеті в 2019 році».
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський  голова                                                 М.В. Нетяжук

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

№ 2од 02.01.2020 р.

 

ГРАФІК

          особистого прийому громадян  керівниками міської ради

                      та її виконавчого комітету  в 2020 році

 

п\п

Дні тижня Прізвище, ім’я , по батькові Посада керівника, який веде прийом Години       прийому    № кімнати
 

1.

 

Середа

 

Нетяжук

Михайло

Володимирович

 

Міський голова

 

9.00-   12.00 301
 

2.

 

Вівторок

Ясінський

Сергій

Анатолійович

Секретар

міської

ради

9.00-   16.00  

306

 

3.

 

Вівторок

Зикова

Олена

Борисівна

Перший заступник міського

голови

9.00-

16.00

 

302

 

4.

 

Понеділок

 

Давиденко

Олена

Павлівна

 Заступник

міського

голови

9.00-

16.00

 

308

 

5.

 

П’ятниця

Рудяк

Тимофій

Ярославович

 

Заступник

міського

голови

 

9.00-

16.00

 

310

 

6.

 

Четвер

Тхоржевська

Леся

Олександрівна

Керуючий

справами виконкому

9.00-

16.00

 

312

7. Субота, Неділя Згідно графіка чергувань 9.00-

18-00

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                             Л.О.Тхоржевська

 

 

 

 Додаток 2

                                                                                               до розпорядження міського голови

                                                                                            №2од від 02.01.2020 р.

 

 

П О Р Я Д О К

проведення особистого прийому громадян в Фастівській міській раді та її виконавчому комітеті

 

 1. Міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконкому здійснюють прийом громадян відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян» згідно з затвердженим графіком прийому громадян.
 2. Прийом громадян проводиться:

– щоденно згідно графіка,  крім святкових та вихідних днів у приміщені міської ради (пл. Соборна, 1) в робочих кабінетах керівництва міської ради та  її виконавчого комітету з 9.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00) з питань, які належать до компетенції міської ради та її виконавчого комітету.

 1. Міський голова (в разі його відсутності – заступники міського голови) згідно розпорядження міського голови здійснює прийом громадян з             особистих питань в трудових колективах та мікрорайонах міста  згідно          графіка, що затверджується його розпорядженням. Відповідальність за організацію прийому покладається на відділ по роботі із зверненнями громадян та на керівника підприємства, на території якого він здійснюється.
 2. Для оперативного розгляду пропозицій, заяв, скарг громадян на прийом можуть залучатися керівники відповідних служб виконкому, комунальних підприємств міста. Спеціалісти відділу по роботі із зверненнями громадян всебічно вивчають питання, з яким громадяни мають намір звернутися на особистому прийомі до міського голови,  дають відповідні роз’яснення стосовно їх вирішення.
 3. Запис на прийом до міського голови проводиться у відділі по роботі із зверненнями громадян (кімн. 111) напередодні дня прийому.
 4. Заступники міського голови, керуючий справами виконкому, керівники організацій, установ зобов’язані вести журнал обліку особистого прийому громадян відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 348 від 14.04.1997р. ( додаток 3)
 5. Громадяни особисто повідомляють під час запису на прийом своє прізвище, ім’я, по – батькові, місце проживання, суть пропозиції, заяви чи скарги. Якщо громадянин звертається через уповноважену особу, ці повноваження повинні бути оформлені відповідно до чинного законодавства.
 6. Відділ по роботі із зверненнями громадян готує списки осіб, які записані на особистий прийом, реєстраційно-контрольні картки особистого прийому, добірку матеріалів, якщо заявники з цього питання вже зверталися до виконкому або вищестоящих організацій, пропозиції щодо шляхів вирішення порушених питань.
 7. Відділ по роботі із зверненнями громадян забезпечує:
 • позачерговий прийом Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів ВВВ, жінок, яким присвоєне почесне  звання України «Мати – героїня»;
 • своєчасне інформування осіб, які записалися на особистий прийом, про перенесення часу чи дня прийому міським головою в разі його відсутності у визначений графіком прийому день.

 

Керуючий справами виконкому                                            Л.О.Тхоржевська

 

 

 

Додаток 3

до розпорядження міського голови

№ 2од 02.01.2020 р.

 

 

КАРТКА (ЖУРНАЛ)

обліку особистого прийому громадян

 

 

 

 

п\п

Дата прийому Хто приймає Прізвище, ім’я по батькові,

адреса чи місце роботи, категорія (соціальний стан) громадянина

 

Порушені питання

 

Кому доручено розгляд, зміст доручення, термін виконання Наслідки розгляду, індекс, дата одержання відповіді від виконавця
Короткий зміст Індекси
1

 

2 3 4 5 6 7

 

 

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                                        Л.О.Тхоржевська

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ