Про найменування вулиці Дачна в садовому товаристві «ЛІЛЕЯ» в межах Малоснітинського старостинського округу на території Фастівської міської територіальної громади

• 28.09.2022

Про найменування вулиці Дачна в садовому товаристві «ЛІЛЕЯ»

в межах Малоснітинського старостинського округу

на території Фастівської міської територіальної громади

Розглянувши звернення мешканців садового товариства «ЛІЛЕЯ», що знаходиться в межах Малоснітинського старостинського округу на території Фастівської міської територіальної громади (ЄДРПОУ 35967840), щодо найменування вулиці в садовому товаристві, враховуючи протокол загальних зборів садового товариства від 05.10.2022 №5, рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № ____ від «___» __________ р., протокол засідання робочої комісії по перейменуванню вулиць від 30.08.2022р., відповідно до затвердженого Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів на території міста Фастова, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити найменування вулиці в садовому товаристві «ЛІЛЕЯ» в межах Малоснітинського старостинського округу на території Фастівської міської територіальної громади – вулиця Дачна.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради звернутись до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» про внесення до словників Єдиних державних реєстрів вищевказаної вулиці на території Фастівської міської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та містобудування та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський  голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК