Про нагородження  з нагоди відзначення 1-ї річниці створення річкової Флотилії Військово-Морських Сил Збройних Сил України

• 17.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11.10.2023                                              м.Фастів                                                      № 248-од

Про нагородження  з нагоди

відзначення 1-ї річниці створення

річкової Флотилії Військово-Морських

Сил Збройних Сил України

З нагоди відзначення 1-ї річниці створення річкової Флотилії Військово-Морських Сил Збройних Сил України, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізмі,   керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити військовослужбовцям річкової Флотилії ВМС ЗС України подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  у розмірі 2484,47, а саме:

– капітану 3 рангу Жембазову Антону Вадимовичу

– капітану 3 рангу Самкову Віталію Андрійовичу

– капітану-лейтенанту Вороні Ярославу Вікторовичу

– головному старшині Алєксєєвій Анастасії Олександрівні

– старшому лейтенанту Зеленкову Андрію Фатимовичу

1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 12422 грн. 35 коп. за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

3. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру Міхеєвій О.О. здійснити виплату матеріального заохочення  на  карткові  рахунки  за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                 Михайло НЕТЯЖУК