Про нагородження  з нагоди Дня журналіста

• 06.06.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.06.2022                                             м.Фастів                                                     №101-од

Про нагородження  з нагоди

Дня журналіста

З нагоди святкування Дня журналіста, за активну життєву позицію, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  кожному в розмірі 1242 грн. 23 коп. , з урахуванням податків,   а саме:

-Урлапову  Віктору  Леонідовичу,  головному редактору приватного підприємства «Редакція  Фастівської газети «Перемога», ***;

– Кабановій  Юлії  Михайлівні, головному редактору журналу «Наш городок» та сайту Фастів News.City, ***.

2.Начальнику  фінансово – господарського   відділу –  головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 2484 грн. 46 коп.  за рахунок  коштів  бюджету Фастівської  міської територіальної громади та програм «Соціально – економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський   голова                                                                    Михайло Нетяжук