Про нагородження  до Міжнародного дня волонтера

  • 06.12.2021

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

02.12.2021                                        №363 од

Про нагородження  до

Міжнародного дня волонтера

За активну громадську позицію, підтримку та допомогу військовослужбовцям на Сході України, особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтера, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

  1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення   в розмірі  1242 грн.  23 коп., з урахуванням податків: 

– Іванеті  Олені Миколаївні  – волонтеру – ***

  1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальне заохочення  на загальну суму 1242грн.23 коп. за рахунок коштів бюджету Фастівської  міської     територіальної    громади   та   програм    «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»

 

Міський голова                                                                              М.В.Нетяжук    

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ