Про нагородження  до Міжнародного дня волонтера

• 06.12.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01.12.2021                                                                                                                   №359 од

Про нагородження  до

Міжнародного дня волонтера

За активну громадську позицію, підтримку та допомогу військовослужбовцям на Сході України, особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтера, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення   в розмірі  1242 грн. 23 коп., з урахуванням податків:

– Загреблюк  Оксані Ігорівні  – волонтеру Соціального центру «Карітас-Фастів» – ***;

– Копилову Едуарду Миколайовичу – волонтеру, директору  ГО «Фастів-Мир» -***;

– Бабич Людмилі Валеріївні – волонтеру, депутату Фастівської міської ради УІІІ скликання   –  ***.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальне заохочення на загальну суму 3726 грн. 69 коп. за рахунок коштів бюджету Фастівської  міської     територіальної    громади   та   програм    «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»

Міський голова                                                           М.В.Нетяжук