Про нагородження до Дня Збройних Сил України

  • 11.12.2023

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.12.2023                                                                              №298-од

м.Фастів

 

Про нагородження до

Дня Збройних Сил України

За сумлінне виконання службових обов’язків, самовіддану службу,  високий професіоналізм, вагомий внесок у виконання  покладених завдань по забезпеченню здійснення заходів з національної безпеки та оборони та  з нагоди  відзначення Дня Збройних Сил України,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради,   з виплатою матеріального   заохочення   в розмірі 6211 грн. 18 коп., з урахуванням податків,   а саме:

          Курбету Сергію Анатолійовичу –  ***

Куценку Володимиру Вікторовичу – ***

Тягуну Олександру Миколайовичу –  ***

Трикопі Дмитру Анатолійовичу – ***

  1. 2. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити вищевказаним особам

матеріальне заохочення  на загальну суму 24844 грн. 72 коп.  за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку  Фастівської міської

територіальної громади на 2023 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету  Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

3. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити виплату матеріального заохочення  на  карткові  рахунки  за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

 

Міський голова                                                    Михайло НЕТЯЖУК

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ