Про нагородження  до  Дня працівників нафтової,  газової та нафтопереробної  промисловості України

• 13.09.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04.09.2024                                              м.Фастів                                                 197-од

Про нагородження  до

Дня працівників нафтової,

газової та нафтопереробної

промисловості України

За  сумлінну працю,  високий  професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток економічної діяльності відділення, безаварійне та безперебійне  газопостачання Фастівської міської територіальної громади,  керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1.Оголосити  подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради з

виплатою  матеріального  заохочення в   розмірі 2484 грн. 50 коп. кожному,

а саме:

Забарі Наталії Василівні – оператору з уведення даних в ЕОМ (ОМ) відділу обліку та розрахунків за розподіл газу населенню – **********;

Пустовойт Ірині Дмитрівні – контролеру газового господарства служби обліку природного газу –  **********;

Шатрову Артему Юрійовичу –слюсару з експлуатації та ремонту підземних газопроводів служби КПО –  **********;

1.      Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 7453 грн. 50 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програм «Соціально – економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський   голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК