Про нагородження до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    16.04.2019                                                                                     № 116 од

Про нагородження до Дня

пам’яті Чорнобильської трагедії

За мужність та проявлений героїзм при ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Оголосити подяку Виконавчого комітету Фастівської міської ради учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, з виплатою матеріального заохочення у розмірі 496 грн. 89 коп. кожному,  а саме:
  • Шараєвському Володимиру Михайловичу;
  • Собковському Анатолію Петровичу;
  • Степанцю Петру Павловичу;
  • Сміляну Віктору Володимировичу;
  • Кучеру Григорію Павловичу;
  • Миронову Якову Онисимовичу;
  • Коротенку Олексію Демидовичу;
  • Каракульці Миколі Миколайовичу;
  • Шпаковській Ельвірі Володимирівні;
  • Язь Дмитру Миколайовичу.
  1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу, головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 4968 грн. 90 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                               М.В. Нетяжук