Про нагородження до  Дня Національної поліції України

• 30.06.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30.06.2022                                           м.Фастів                                                              №118-од

Про нагородження до  Дня

Національної поліції України

За  вагомий особистий  внесок  у зміцнення  законності, високу  професійну майстерність, зразкове виконання службових обов’язків  та  з нагоди  відзначення Дня Національної поліції  України,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального   заохочення   в розмірі 1242 грн. 23 коп., з урахуванням податків:

– майору поліції Заровському Анатолію Анатолійовичу –  старшому  дільничному  офіцеру поліції сектору дільничних  офіцерів поліції Фастівського районного управління  поліції  ГУНП в Київській області (2897211977).

1. 2. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 1242  грн. 23 коп.  за рахунок  коштів  бюджету Фастівської  міської територіальної громади та програм «Соціально – економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський   голова                                                       Михайло НЕТЯЖУК