Про нагородження до Дня Конституції України

• 27.06.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.06.2024                                                                                                        №145-од

Про нагородження до Дня Конституції України

З  нагоди відзначення Дня Конституції України, за сумлінну працю, виконання обов’язків, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток громади, високий професіоналізм, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  кожному в розмірі 3726грн. 71 коп. , з урахуванням податків,   а саме:

ДЕЙНЕЗІ Віталію Валентиновичу – полковнику ЗСУ  ***

МАРТИНЮК Максиму Леонідовичу – капітану ЗСУ  ****

ОБРЕМСЬКОМУ Віктору Анатолійовичу – старшому лейтенанту ЗСУ ***

ПОПЛАВСЬКОМУ Олексію Рафаеловичу – сержанту ЗСУ ***

ГЕРАСИМЕНКУ Роману Сергійовичу – молодшому сержанту ЗСУ ***

ЖОВНІРУ Вадиму Миколайовичу – старшому солдату ЗСУ ***

АВКСЕНТЮКУ Максиму Вікторовичу- ***

ЛЕВЧЕНКУ Володимиру Борисовичу – ***

СИЧУ Володимиру Івановичу – ***

МИТЕНКУ Івану Анатолійовичу – ***

ЧЕХОВИЧ Наталії Вікторівні – ***

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  кожному в розмірі 2484грн. 50 коп. , з урахуванням податків,   а саме:

ДЯЧЕНКО Людмилі Володимирівні – старшого слідчого відділення розслідування злочинів загально кримінальної спрямованості слідчого відділу Фастівського районного управління поліції ***

МАХОМЕТ Галині Вікторівні – начальника режимно-секретного сектору Фастівського районного управління поліції ***

ОВЕРЧЕНКО Діані Сергіївні –  інспектора відділу превенції Фастівського районного управління поліції – ***

ПИЛИП’ЮК Владі Віталіївні –дізнавача сектору дізнання Фастівського районного управління поліції –***

ГОРБАЧУ Роману Івановичу – помічника оперуповноваженого снетору розкриття злочинів проти власності відділу кримінальної поліції Фастівського районного управляння поліції – ***

ЯСІНСЬКОМУ Сергію Миколайовичу – начальника відновного поїзду ст.. Фастів АТ « Укрзалізниця – ***

КОЛІСНИКУ Андрію Ярославовичу – директора філії  «Рефрижераторна вагонна компанія АТ « Укрзалізниця» -***

СУХОРЯБОВУ Андрію Євгеновичу – голові правління ГО «Центру партнерства та  іновацій  «Синергія» – ****

ЧЕРЧУКАНУ Олегу Станіславовичу – начальнику Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області – ***

БЕРЕЖНОМУ Олегу Вікторовичу – ***

ДЕМЧЕНКУ Геннадію Миколайовичу – ***

1. Начальнику фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму  68323 грн. 31 коп.  за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2024рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

3. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради  здійснити виплату матеріального заохочення  на  карткові  рахунки  за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК