Про Наглядові ради комунальних некомерційних підприємств в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради

  • 14.07.2023

 

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

12.07.2023                                          м. Фастів                            № 308-ХLV-VІІІ

Про Наглядові ради комунальних некомерційних підприємств в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об’єктами державної та комунальної власності», ч.7 ст.78 Господарського кодексу України, ст.7, 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись п. 301 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити:
    • Критерії обов’язковості утворення Наглядової ради комунального некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради (додаток 1);
    • Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради комунального некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради (додаток 2);
  2. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини та відділу з питань охорони здоров’я підготувати проєкти рішень:
    • Про утворення конкурсної комісії та проведення конкурсу для відбору незалежних членів наглядової ради (представників громадськості) комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»;
    • Про утворення наглядової ради комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»;
    • Про затвердження в новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.

 

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

 

 

Додаток 1

до рішення міської ради

 

Критерії обов’язковості утворення Наглядової ради

комунального некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради

Наглядова рада обов’язково утворюється в комунальних некомерційних підприємствах Фастівської міської ради в сфері охорони здоров’я.

 

 

 

Секретар міської ради                                                      Людмила РУДЯК

 

 

 

 

Додаток 2

до  рішення міської ради

 

 

Порядок

утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради

комунального  некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради

 

1. Загальні положення

  • Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради комунального некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради (далі Порядок, Підприємство) визначає процедуру утворення, організації діяльності та ліквідації Наглядової ради комунального некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я (далі — Наглядова рада).

Наглядова рада утворюється рішенням Фастівської міської ради згідно з затвердженими критеріями, відповідно до яких утворення Наглядової ради є обов’язковим у комунальному некомерційному підприємстві в сфері охорони здоров’я, засновником якого є Фастівська міська рада.

  • У цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:

Засновник Підприємства – Фастівська міська рада;

конкурсна комісія – колегіальний тимчасовий орган, створений Засновником Підприємства, відповідно до цього Порядку, основним завданням якого є проведення конкурсу та управління процесом призначення складу наглядової ради;

наглядова рада – колегіальний орган стратегічного управління Підприємства, створений відповідно до цього Порядку, який представляє інтереси Засновника Підприємства та громадськості, створює умови для захисту прав пацієнтів та підзвітності й прозорості діяльності керівника Підприємства;

незалежний член наглядової ради (представник громадськості) – фізична особа, обрана членом наглядової ради на підставі конкурсу проведеного відповідно до цього Порядку, на яку відсутній будь-який вплив з боку Засновника Підприємства та/або керівника Підприємства у процесі прийняття рішень під час виконання обов’язків члена наглядової ради;

оголошення – повідомлення про проведення конкурсу для формування складу наглядової ради або на заповнення вакантних посад членів наглядової ради, розміщене конкурсною комісію або наглядовою радою відповідно до цього Порядку;

представник Засновника – член наглядової ради Підприємства, кандидатура якого висувається та затверджується рішенням Засновника Підприємства, прийнятим відповідно до пунктів 2,1 та 2.16 цього Порядку.

Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Господарському кодексі України, Основах законодавства України про охорону здоров’я та інших нормативно-правових актах України.

  • Наглядова рада діє на засадах незалежності, професійності, компетентності, відкритості та прозорості.
  • Порядок призначення членів Наглядової ради, ïї кількісний склад, порядок скликання, проведення засідання, прийняття рішень та інші питання внутрішньої організації діяльності Наглядової ради визначаються цим Порядком та Положенням про Наглядову раду комунального некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради, затвердженим в установленому законодавством порядком сесією Фастівської міської ради (далі – Положенням про Наглядову раду).
  • Строк повноважень персонального складу Наглядової ради триває до закінчення повноважень Фастівської міської ради, яка створила Наглядову раду.

Повноваження членів Наглядової ради припиняються з припиненням повноважень відповідної Наглядової ради. За збігом вказаного терміну не пізніше ніж через 30 календарних днів Фастівська міська рада вживає заходів щодо визначення нового персонального складу Наглядової ради. Дійсний склад Наглядової ради здійснює свої повноваження до призначення міською радою нового складу.

2.         Утворення та ліквідація Наглядової ради

  • Утворення та ліквідація, затвердження персонального складу Наглядової ради Підприємства здійснюється рішенням Фастівської міської ради. Персональний склад Наглядової ради затверджується в кількості 11 осіб.
  • Рішення Фастівської міської ради про утворення Наглядової ради оприлюднюється на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради та на сайті відповідного Підприємства не пізніше 5 робочих днів після прийняття рішення про ïї утворення та затвердження персонального складу.
  • З метою формування персонального складу наглядової ради проводиться конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради (представника громадськості) (далі – Конкурс) з дотриманням таких принципів:
  • забезпечення рівного доступу;
  • законності;
  • довіри суспільства;
  • недискримінації та гендерної рівності;
  • прозорості;
  • доброчесності;
  • ефективного і справедливого процесу відбору;
  • політичної неупередженості.
    • Для проведення конкурсу та управління процесом його призначення Засновник утворює конкурсну комісію у складі семи осіб (далі – конкурсна комісія), до складу якої входять: представники кожної фракції Фастівської міської ради, представник громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, профільний заступник міського голови.
    • Формою роботи конкурсної комісії є засідання. На першому засіданні конкурсної комісії з числа її членів простою більшістю голосів обирається голова та секретар конкурсної комісії. Черговість засідань конкурсної комісії визначається потребою в прийнятті рішень.
    • Засідання конкурсної комісії проводяться у формі спільної присутності її членів у визначеному місці або з використанням засобів електронного зв’язку (відео- та голосових конференцій) за умови, що кожен член конкурсної комісії, який бере участь у такій конференції, може бачити i чути (або принаймні чути) та спілкуватися з усіма іншими учасниками засідання конкурсної комісії. Конкурсна комісія є правоможною за умови присутності на засіданні не менше п’яти членів. Конкурсна комісія приймає рішення більшістю голосів від її складу.
    • Конкурс проводиться конкурсною комісією у строк, що не перевищує 30 календарних днів з моменту публікації оголошення. Документи для участі у конкурсі приймаються у строк до 15 календарних днів після дати оприлюднення оголошення. Документи, надіслані кандидатами для участі у конкурсі після закінчення зазначеного в оголошенні строку, не розглядаються.
    • Конкурс складається з таких етапів:
  • повідомлення конкурсною комісією про початок конкурсного відбору шляхом публікації оголошення про вакантні посади членів наглядової ради із зазначенням сфери компетенції i досвіду кандидатів;
  • розгляд конкурсною комісією поданих кандидатами у члени наглядової ради заяв та документів i перевірка їх на відповідність вимогам, передбаченим пунктами 3.3, 4 цього Порядку;
  • проведення відкритої співбесіди із кандидатами на посаду членів наглядової ради;
  • оцінювання кандидатів шляхом проведення відкритого рейтингового голосування членами конкурсної кoмicії;
  • встановлення результатів відкритого рейтингового голосування за кандидатів у члени наглядової ради;
  • подання на затвердження Засновнику Підприємства пропозицій щодо кандидатів у члени наглядової ради.
    • Конкурсна комісія публікує на офіційному веб-сайті Засновника Підприємства, веб-сайті Підприємства оголошення про наявні вакансії із зазначенням вимог щодо сфери компетенції i досвіду роботи до кандидатів у незалежні члени наглядової ради (представників громадськості). Вимоги до кандидатів повинні відповідати пунктам 3.3, 4 цього Порядку.

В оголошенні зазначаються:

  • правові підстави проведення конкурсу;
  • найменування, юридичне та фактичне місцезнаходження Підприємства, основні напрями його діяльності з додержанням вимог законодавства про інформацію з обмеженим доступом;
  • дата початку та кінцевий строк для подачі документів, адреса електронної пошти, на яку приймаються документи для участі у конкурсі;
  • номер телефону та адреса електронної пошти для довідок;
  • перелік документів, що подаються кандидатом для участі у конкурсі;
  • вимоги до кандидата;
  • дата і місце проведення конкурсу.
    • Для участі у конкурсі кандидати у незалежні члени наглядової ради (представники громадськості) подають в електронній формі на електронну адресу, вказану в оголошенні, лист про бажання взяти участь у відборі одночасно із:
  • копією документа, що посвідчує особу кандидата у члени наглядової ради;
  • резюме у форматі, визначеному в оголошенні,
  • копією (копіями) документа (документів) про вищу освіту;
  • мотиваційним листом, що містить обґрунтування зацікавленості кандидата посадою члена наглядової ради;
  • копією довідки про відсутність судимості або витягом з інформаційно аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;
  • копією довідки про відсутність корупційних правопорушень (інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні aбo пов’язані з корупцією правопорушення).
  • заявою про відсутність конфлікту інтересів за формою, визначеною в оголошенні;

Кандидат, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші документи).

  • Конкурсна комісія відмовляє кандидату у незалежні члени наглядової ради (представнику громадськості) в участі у конкурсі у разі:
  • невідповідності кандидата вимогам, зазначеним у пунктах 3.3, 4 цього Порядку;
  • ненадання всіх документів, передбачених пунктом 10 цього Порядку;
  • встановлення конкурсною комісією факту подання кандидатом недостовірних документів та/або відомостей.
    • У випадку відповідності кандидата у незалежні члени наглядової ради (представники громадськості) вимогам, встановленим цим Порядком, конкурсна комісія проводить співбесіду з таким кандидатом з можливою участю громадськості та/або засобів масової інформації, а також можливістю трансляції та/або збереження запису відкритої співбесіди на офіційному веб-сайті Засновника Підприємства.
    • Після проведення співбесід із кандидатами у незалежні члени наглядової ради (представники громадськості), які відповідають вимогам оголошення, конкурсною комісією проводиться відкрите рейтингове голосування за таких кандидатів. Конкурсна комісія забезпечує підготовку бюлетеня для голосування за кандидатів у незалежні члени наглядової ради (представники громадськості).
    • Відкрите рейтингове голосування здійснюється шляхом заповнення бюлетеня членом конкурсної комісії. Заповнення бюлетеня для голосування здійснюється шляхом проставлення навпроти прізвищ, власних імен та по батькові (за наявності) всіх відібраних кандидатів балів від одного до числа, яке дорівнює кількості всіх кандидатів, які беруть участь у відкритому рейтинговому голосуванні. Бали проставляються з урахуванням професійної компетенції, досвіду та ділової репутації кожного з кандидатів, при чому одиниця є найнижчим балом. Конкурсна комісія підраховує кількість голосів, отриманих кожним з учасників відкритого рейтингового голосування, та встановлює його результати.

Якщо після проведення відкритого рейтингового голосування, двоє та більше кандидатів з причини однакової кількості голосів претендують на статус кандидата у члени наглядової ради, внаслідок чого неможливо встановити остаточні результати відкритого рейтингового голосування, комісією проводиться повторне відкрите рейтингове голосування щодо таких кандидатів.

  • Конкурсна комісія подає Засновнику Підприємства узгоджену пропозицію щодо кандидатів у незалежні члени наглядової ради (представники громадськості), відібраних на підставі конкурсу.
  • Засновник Підприємства схвалює результати конкурсу шляхом прийняття рішення про створення наглядової ради та затвердження її персонального складу (відповідно до п. 3.2 цього Порядку).
  • Наглядова рада припиняє свої повноваження за закінченням строку її утворення або за рішенням міської ради у випадках:
  • неподання Фастівській міській раді річного звіту про діяльність Наглядової ради;
  • в разі не проведення засідань Наглядової ради без поважних причин більше ніж 1 раз в 3 місяці;
  • визнання міською радою роботи наглядової ради незадовільною.

3.         Організація діяльності Наглядової ради

  • Наглядова рада – колегіальний орган стратегічного управління Підприємства, створений відповідно до цього Порядку, який представляє інтереси Засновника Підприємства та громадськості, створює умови для захисту прав пацієнтів та підзвітності й прозорості діяльності керівника Підприємства
  • До складу Наглядової ради входять:

– один представник від міського голови;

– два представники від виконавчих органів Фастівської міської ради: профільний заступник міського голови та начальник відділу з питань охорони здоров’я;

– три представника від громадськості (особа з членів громадських організацій, громадських активістів)

– п’ять представників фракцій Фастівської міської ради – по одному представнику від кожної фракції, утвореної в міській раді.

  • Членом Наглядової ради може бути особа, яка одночасно відповідає наступним вимогам:

– має вищу освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня;

– має досвід роботи не менше п’яти років в галузях: «Охорона здоров’я», «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Право», «Соціальні та  поведінкові науки» (перевага надається спеціальності «Економіка»);

– не належить до числа осіб, щодо яких встановлені обмеження відповідно до вимог антикорупційного законодавства України;

– не є керівником та посадовою особою Підприємства, а також не займала відповідні посади протягом останніх п’яти років;

– не є близькою особою (в розумінні антикорупційного законодавства України) керівника та інших посадових осіб Підприємства, міського голови, профільного засновника заступника міського голови.

– не має непогашеної судимості.

  • Незалежним членом Наглядової ради КНП в сфері охорони здоров’я вважається особа, яка одночасно відповідає загальним вимогам до члена Наглядової ради підприємства, встановленим в пункті 3.3 цього Положення, та додатковим обов’язковим вимогам:

– не має реального або потенційного конфлікту інтересів з питань, що розглядаються наглядовою радою підприємства;

– не є та не була кінцевим бенефіціаром, засновником чи членом органу управління юридичних осіб, які мали договірні відносини з підприємством протягом останніх п’яти років;

– не є та не була незалежним аудитором (фізичною особою-підприємцем) Підприємства протягом останніх п’яти років;

– не брала участі в незалежному аудиті Підприємства у складі аудиторської фірми зі статусом юридичної особи протягом останніх п’яти років.

  • Не може бути членом Наглядової ради:

– міський голова;

– працівники Підприємства, на якому створюється наглядова рада;

– особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом року з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

  • Члени Наглядової ради на першому її засіданні обирають із свого складу голову Наглядової ради, його заступника, а також за пропозицією голови – секретаря Наглядової ради.
  • Голова, заступник голови, секретар та члени Наглядової ради працюють на громадських засадах.
  • Наглядову раду очолює голова.
  • Повноваження голови Наглядової ради визначаються Положенням про Наглядову раду, цим Порядком та відображаються в Статуті Підприємства.

У разі неможливості здійснення головою Наглядової ради своїх повноважень його повноваження на відповідному засіданні здійснює заступник або один із членів Наглядової ради, обраний простою більшістю від загального складу ради.

  • Засідання Наглядової ради.
    • Основною формою роботи Наглядової ради є засідання.
    • Засідання Наглядової ради є публічними і проводяться за потребою, але не рідше одного разу на квартал і вважаються правомочними, якщо на них присутня більшість її членів від загального складу.
    • Рішення Наглядової ради приймаються шляхом відкритого голосування більшістю голосів членів Наглядової ради від загального складу. Член Наглядової ради бере участь у засіданні особисто і не може передавати свій голос іншій особі. Кожен член Наглядової ради під час голосування має один голос.
    • У разі прийняття Наглядовою радою рішення про укладення підприємством правочину щодо вчинення якого є заінтересованість, члени Наглядової ради, які є заінтересованими особами, не мають права голосу.
    • Засідання Наглядової ради скликається згідно затвердженого графіку з обов’язковим письмовим повідомленням (в тому числі електронними засобами зв’язку) не пізніше як за один робочий день до проведення засідання всіх її членів про дату, час, місце та порядок денний засідання Наглядової ради, а також оприлюдненням відповідного оголошення на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради та офіційному веб-сайті Підприємства.
    • Позапланові засідання Наглядової ради можуть скликатися у будь-який час за ініціативою голови Наглядової ради, будь-якого з членів Наглядової ради, міського голови, керівника Підприємства – протягом п’яти робочих днів з моменту отримання Наглядовою радою письмової мотивованої вимоги від ініціатора позапланового засідання.
    • Вимога про скликання позапланового засідання Наглядової ради складається у письмовій формі і подається на ім’я голови Наглядової ради. Датою надання вимоги вважається дата вручення повідомлення під підпис голові, або секретарю Наглядової ради, або рекомендованим листом.
    • Засідання Наглядової ради має бути скликане головою Наглядової ради в зазначений в пункті 3.10.6. цього Порядку термін, після отримання відповідної вимоги.
    • На засіданні Наглядової ради можуть бути присутніми керівник або делегована ним особа, посадові особи, голова профспілкового комітету (представник трудового колективу) Підприємства та інші запрошені особи.
    • Розгляд питань на засіданні Наглядової ради та прийняті за результатами такого розгляду рішення Наглядової ради фіксуються у протоколі відповідного засідання.
    • Члени Наглядової ради можуть письмово викласти свою окрему думку з питань, що розглядаються на засіданні Наглядової ради. Викладена письмово окрема думка члена Наглядової ради додається до протоколу засідання і є його невід’ємною частиною.
    • Протокол засідання Наглядової ради ведеться секретарем Наглядової ради і оформляється протягом трьох робочих днів після проведення засідання в 2-х екземплярах. Протокол підписується головуючим на засіданні Наглядової ради і секретарем Наглядової ради.
    • Рішення наглядової ради доводяться до відома Засновника Підприємства та керівника Підприємства для розгляду та вжиття відповідних заходів i оприлюднюються на офіційному веб-сайті Підприємства з урахуванням вимог законодавства щодо інформації з обмеженим доступом.
    • Один екземпляр протоколу передається до Підприємства. Протоколи засідань Наглядової ради підшиваються до книги протоколів та передаються до архіву Підприємства відповідно до вимог законодавства. Протоколи засідань Наглядової ради зберігаються протягом всього терміну діяльності Підприємства.

Копія підписаного протоколу засідання Наглядової ради надсилається всім її членам.

  • Рішення, які відповідно до чинного законодавства України прийняті Наглядовою радою в межах її повноважень та компетенції, є обов’язковими для виконання членами Наглядової ради та керівником і посадовими особами Підприємства.
  • У разі прийняття Наглядовою радою рішення, яке не відповідає чинному законодавству та/або виходить за межі її повноважень та компетенції, воно може бути скасоване рішенням Фастівської міської ради.

4.         Права та обов’язки члена Наглядової ради

  • Голова, заступник голови, секретар та інші члени Наглядової ради виконують свої функції безоплатно на громадських засадах.
  • Член Наглядової ради має право на:

– внесення пропозицій щодо плану роботи та розгляду питань порядку денного засідання Наглядової ради;

– отримання інформації та документів Підприємства, необхідних для виконання своїх функцій, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

– участь у нарадах, комісіях, засіданнях, переговорах, які стосуються фінансово-господарської діяльності Підприємства.

– безперешкодний доступ до всіх приміщень будівель (споруд) Підприємства, крім приміщень зі спеціальним пропускним режимом та порядком доступу;

– безперешкодний позачерговий прийом керівником  та посадовими особами Підприємства.

  • Член Наглядової ради зобов’язаний:

– брати участь у засіданнях Наглядової ради, завчасно повідомляти голову Наглядової ради про неможливість участі у засіданні із зазначенням причин відсутності;

– діяти виключно в інтересах Фастівської міської територіальної громади, Підприємства та його трудового колективу;

– не перевищувати межі своїх повноважень;

– виконувати рішення Наглядової ради, міської ради з питань, що стосуються діяльності Підприємства;

– не розголошувати, не поширювати та не передавати третім особам персональні дані працівників, конфіденційну інформацію та комерційну таємницю про діяльність Підприємства, отримані в ході роботи, окрім випадків, передбачених чинним законодавством України.

У разі розголошення зазначеної інформації член наглядової ради несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.

  • Голова Наглядової ради користується всіма правами і виконує всі обов’язки члена Наглядової ради, а також:

– організовує роботу Наглядової ради та здійснює контроль за виконанням прийнятих нею рішень;

– – формує порядок денний, скликає і веде засідання Наглядової ради;

– підписує протокол засідання Наглядової ради;

– підписує листи та інші офіційні документи Наглядової ради;

– забезпечує збереження оригіналів протоколів засідань та інших документів Наглядової ради;

– представляє Наглядову раду у взаємовідносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм їх власності та підпорядкованості;

– порушує перед міською радою питання переобрання або внесення змін до затвердженого складу Наглядової ради після попереднього розгляду відповідного питання на засіданні Наглядової ради;

– за підсумками року звітує перед міською радою про результати роботи Наглядової ради з обов’язковим оприлюдненням відповідного звіту на офіційному веб-сайті міської ради та Підприємства;

– на вимогу Засновника та/або міського голови надає письмовий звіт про роботу Наглядової ради;

– здійснює інші функції, необхідні для організації роботи Наглядової ради, в межах її повноважень, визначених цим Порядком.

  • У разі неможливості виконання головою Наглядової ради своїх повноважень його обов’язки виконує заступник.
  • Члени наглядової ради несуть відповідальність за збитки, завдані підприємству їх рішеннями, діями та/або бездіяльністю, відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.         Дострокове припинення повноважень члена Наглядової ради

  • Повноваження члена Наглядової ради можуть бути припинені достроково рішенням Фастівської міської ради за ініціативою члена Наглядової ради та/або рішення Наглядової ради.
  • Повноваження члена Наглядової ради можуть бути припинені достроково за ініціативою Фастівської міської ради у випадках, передбачених цим Порядком, Положенням про Наглядову раду комунального некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я та Статутом Підприємства.
  • Член Наглядової ради зобов’язаний невідкладно подати Фастівській міській раді письмову заяву про припинення своїх повноважень, у разі виявлення обставин його невідповідності вимогам, встановленим Положенням про Наглядову раду комунального некомерційного підприємства в сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради, цим Порядком та Статутом Підприємства.
  • Фастівська міська рада, отримавши письмову заяву члена Наглядової ради про припинення своїх повноважень, або рішення Наглядової ради про необхідність припинення повноважень відповідного члена Наглядової ради, повинна прийняти рішення щодо припинення повноважень відповідного члена Наглядової ради протягом 30 календарних днів з дня отримання заяви або рішення Наглядової ради відповідно.
  • Повноваження члена Наглядової ради припиняються також у випадку:
  • за заявою про припинення повноважень – з моменту надання ним aбo його законним представником такої заяви Фастівській міській раді. При цьому Фастівська міська рада має прийняти відповідне рішення;
  • неналежного виконання обов’язків – з моменту прийняття відповідного рішення Фастівською міською радою;
  • притягнення до відповідальності за вчинення злочину – з моменту набрання законної сили вироку суду;
  • визнання його недієздатним або обмежено дієздатним, безвісно відсутнім чи померлим – з моменту набрання законної сили рішення суду;
  • ліквідації Наглядової ради – з моменту прийняття рішення Фастівською міською радою;
  • закінчення строку повноважень Наглядової ради – наступного дня після закінчення відповідного строку;
  • припинення повноважень посадової особи/депутата міської ради;
  • прийняття фракцією міської ради, що делегувала члена наглядової ради, рішення про відкликання члена наглядової ради – з моменту прийняття відповідного рішення Фастівською міською радою.
    • У разі припинення повноважень члена Наглядової ради Фастівська міська рада має призначити іншого члена Наглядової ради відповідно до цього порядку у строк, що не перевищує 30 робочих днів.

 

 

Секретар міської ради                                                       Людмила РУДЯК

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ