Про надання житлового приміщення у гуртожитку та видачу ордера на вселення Низамієвій Ельфії Ісламівні

• 19.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                                           м.Фастів                                                  № 225

Про надання житлового приміщення

у гуртожитку та видачу ордера на вселення

Низамієвій Ельфії Ісламівні

Враховуючи лист КП ФМР «Фастівська ЖЕК», пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. 53 Житлового кодексу України, п. 3 Постанови Кабінету Міністрів України № 498 від 20.06.2018 року «Про затвердженого примірного положення про користування гуртожитками», керуючись пп. 2 п а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Надати житлове приміщення кімнату № 13 у гуртожитку по вул. *** та видати ордер на вселення – Низамієвій Ельфії Ісламівні.
  2. Начальнику КП ФМР «Фастівська ЖЕК» укласти договір найму житлового приміщення на підставі даного рішення.
  3. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                                 Михайло НЕТЯЖУК