Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради гуманітарної допомоги

• 26.07.2023

Р І Ш Е Н Н Я

25.07.2023                                            м. Фастів                           № 320-ХLV-VІІІ

Про надання згоди та прийняття до комунальної власності

З метою забезпечення населення Фастівської міської територіальної громади та працівників формувань цивільного захисту засобами радіаційного захисту відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», постанови Кабінету Міністрів України від 05.03.2022 № 202 «Деякі питання отримання, використання, обліку та звітності благодійної допомоги», керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. 1. Надати згоду та прийняти гуманітарну допомогу від Фастівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради згідно з додатком 1.
  2. Створити і затвердити склад комісії з приймання-передачі гуманітарної допомоги від Фастівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» до Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» згідно з додатком 2.
  3. Визначити балансоутримувачем гуманітарної допомоги – Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».
  4. Передачу благодійної допомоги оформити актом приймання – передачі та подати його на затвердження міському голові.
  5. Головному бухгалтеру Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до регістрів бухгалтерського обліку.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Перелік гуманітарної допомоги, що приймається  до комунальної власності

№ з/п Найменування Оди-ниці вимі-ру Кіль-

кість

Ціна за одиницю, грн. Сума, грн.
1 Маска захисна FFP2 шт. 49000 46,00 2 254 000,00
2 Одноразовий захисний костюм  XXXL шт. 200 195,00 39 000,00

Секретар міської ради                                                                          Людмила РУДЯК

до рішення  міської ради

Склад комісії

Голова  комісії :

ДАВИДЕНКО ОЛЕНА

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини

Секретар  комісії:

КОСТЮК ІННА начальник відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету Фастівської міської ради

Члени комісії:

ГУЛА ОКСАНА головний бухгалтер  Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»

ДУБАС ЛЮДМИЛА директор Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»

ПЕНЬКІВСЬКА Ірина завідувач сектору раціонального  використання майна Фастівської міської ради;

ТКАЧЕНКО ВІРА директор Фастівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ»

ЧЕБИКІНА ВІКТОРІЯ завідувач господарством Фастівської районної філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ»

Секретар міської ради                                                                  Людмила РУДЯК