Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади благодійної допомоги від ТОВ «КЛЕСІВСЬКИЙ КАР’ЄР НЕРУДНИХ КОПАЛИН «ТЕХНОБУД»

• 12.06.2024

Р І Ш Е Н Н Я

08.06.2024                                 м. Фастів                                № 207-LII-VIII

Про надання згоди та прийняття до комунальної власності

Фастівської міської територіальної громади благодійної допомоги від

ТОВ «КЛЕСІВСЬКИЙ КАР’ЄР НЕРУДНИХ КОПАЛИН «ТЕХНОБУД»

З метою проведення аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання доріг місцевого значення на території Малоснітинського старостинського округу Фастівської міської ради, відповідно до Господарського кодексу України, Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», враховуючи лист Малоснітинського старостинського округу від 26.04.2024 №04.2-21/76 та лист Кощіївської філії ТОВ «ККНК «Технобуд» від 31.05.2024 №37, керуючись п.31 ч.1 ст. 26, ч.2, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади благодійну допомогу у вигляді матеріальних цінностей від ТОВ «Клесівський Кар’єр Нерудних Копалин «ТЕХНОБУД» (додаток 1).
  2. Визначити балансоутримувачем благодійної допомоги Управління розвитку територій та благоустрою Веприцького, Великоснітинського, Малоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради.
  3. Начальнику та головному бухгалтеру Управління розвитку територій та благоустрою Веприцького, Великоснітинського, Малоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради забезпечити документальне оформлення приймання благодійної допомоги (матеріальних цінностей) та відобразити в регістрах бухгалтерського обліку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій.

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Благодійна допомога у вигляді матеріальних цінностей

від ТОВ «Клесівський Кар’єр Нерудних Копалин «ТЕХНОБУД»,