• 19.12.2023

Р І Ш Е Н Н Я

________________                           м. Фастів                  № _______________

Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади благодійної допомоги від Благодійної організації «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій

«З країни в Україну»

З метою забезпечення сучасного та комфортного простору для соціокультурного розвитку та якісного проведення дозвілля жителів громади, належного благоустрою та санітарного стану  території парку “Європейський”, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняти до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади благодійної допомоги від Благодійної організації «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» (додаток 1).
  2. Затвердити договір поставки № МОМ-2023-3-3 від 21 листопада 2023 р. (додаток 2).
  3. Визначити балансоутримувачем майна Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Європейський простір».
  4. Директору та головному бухгалтеру Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір» забезпечити оформлення відповідних документів, внести необхідні зміни до регістру бухгалтерського обліку.
  5. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  міської ради з  питань  охорони  здоров’я, соціального  захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї  та  молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський  голова                                                    Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Майно, що передається на баланс Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір»

№ п/п Найменування товару Одиниця виміру Кіл-ть, Сума, грн.(в тому числі ПДВ)