Про надання згоди та прийняття благодійної допомоги у вигляді силових трансформаторів до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради

  • 19.04.2024

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

__________________                        м. Фастів                    № _________________

 

Про надання згоди та прийняття благодійної допомоги у вигляді силових трансформаторів до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради

З метою забезпечення сталого функціонування енергетичної інфраструктури Фастівської міської територіальної громади, в рамках проєкту «Експертна підтримка Уряду України у реалізації проєкту «Справедлива трансформація» відповідно до Грантової угоди між громадською організацією «ГОУЛОКАЛ» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», керуючись ст. 25 та п. 43 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду та прийняти благодійну допомогу у вигляді силових трансформаторів до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради від громадської організації «ГОУЛОКАЛ» згідно з додатком 1.
  2. Затвердити договір про надання гуманітарної допомоги від 28.02.2024 № 1/2802/2024 між громадською організацією «ГОУЛОКАЛ» та Фастівською міською радою згідно з додатком 2.
  3. Затвердити акт прийому-передачі гуманітарної допомоги від 19.03.2024 № 1 та між громадською організацією «ГОУЛОКАЛ» та Фастівською міською радою, згідно з додатком 3.
  4. Визначити балансоутримувачем благодійної допомоги КП ФМР «Фастівводоканал».
  5. Керівнику та головному бухгалтеру КП ФМР «Фастівводоканал» забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до регістрів бухгалтерського обліку.
  6. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Додаток 2 Договір

Додаток 3 Акт 

ДОДАТОК

 

 

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ