Про надання згоди на передачу в суборенду частини земельної ділянки за адресою: м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16 ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ»

• 01.02.2023

Р І Ш Е Н Н Я

26.01.2023                                           м. Фастів                             № 23-ХХХV-VІІІ

Про надання згоди на передачу в суборенду частини земельної ділянки

за адресою: м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16

ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ»

Розглянувши звернення директора ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ» Г.М.Демченка щодо надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 4,0000 га, яка є частиною земельної ділянки індустріального парку «Фастіндастрі» (кадастровий номер 3211200000:02:010:0037) в місті Фастів на вул. Поліграфічна, 16, що перебуває в користуванні на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури згідно договору оренди землі №08-12/43 від 06.04.2020 року (відомості про зареєстроване право оренди в Держаному реєстрі речових прав №36447992 від 05.05.2020 року) з метою реалізації інвестиційних проектів, у відповідності до ст.ст. 12, 93, 122 Земельного кодексу України, ст. 8 Закону України «Про оренду землі», та керуючись п.34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ» згоду на передачу в суборенду Товариству з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ «ЮНІВЕСТ» (ЄДРПОУ 40803518) частини земельної ділянки площею 4,0000 га (за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 3211200000:02:010:0037) за адресою: м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури на строк, що не перевищує строку дії договору оренди землі.
  2. Надати дозвіл ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди площею 4,0000 га.
  3. Подати розроблену технічну документацію на погодження у відповідності до вимог чинного законодавства.
  4. Довести до відома орендаря наступне:

4.1. Договір суборенди укладається відповідно до вимог ст.8 Закону України «Про оренду землі».

4.2. Право суборенди земельної ділянки підлягає державній реєстрації у відповідності до вимог чинного законодавства.

4.3. Зводити в установленому законодавством порядку виробничі, побутові та інші будівлі і споруди на частині земельної ділянки, що передається в суборенду, за згодою власника земельної ділянки – Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та містобудування.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК