• 28.03.2023

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2023                                       м. Фастів                         № 76-ХХХVІІІ-VІІІ

Про надання згоди на передачу рухомого майна

Міністерства охорони здоров’я України»

З метою створення умов для забезпечення холодового ланцюга при зберіганні вакцин для імунопрофілактики населення громади та враховуючи лист Фастівської районної філії ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» від 06.01.2023 року № 31, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на передачу рухомого майна Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» строком на один рік Фастівській районній філії Державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» згідно Переліку (додаток).
  2. Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та Фастівській районній філії Державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» укласти договір відповідального зберігання з правом використання рухомого майна, визначеного Переліком.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Перелік рухомого майна, що підлягає передачі

у відповідальне зберігання з правом використання

Найменування Кількість (комплектів)_ Ціна

за одиницю товару без ПДВ (грн.)

Генератор бензиновий Dnipro-M GX-50E

1 40749,00

Секретар міської ради                                                       Людмила РУДЯК