Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою:  вул. Глібова, 3, селище Борова, Фастівський район, Київська область Комунальному некомерційному підприємству «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка»

• 05.07.2024

Р І Ш Е Н Н Я

__________________                         м. Фастів                    № _________________

Враховуючи лист Комунального некомерційного підприємства «Інфекційна лікарня м.Костянтинівка» від 28.06.2024 №01-3/52, лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» від 28.06.2024 №01-06/498,  діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати Комунальному некомерційному підприємству «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка» терміном на п’ять років комунальне майно, що знаходиться за адресою: вул. Глібова, 3, селище Борова, Фастівський район, Київська область, а саме: приміщення терапевтичного відділення №2, площею 1021,9м².
  2. Вищезазначене комунальне майно передається в оренду, з метою часткового розміщення відділень медичного закладу – Комунального некомерційного підприємства «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка».
  3. Встановити орендну плату в розмірі 1 гривня на рік.
  4. Доручити міському голові укласти договір оренди комунального майна.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                      Михайло НЕТЯЖУК