Про надання в оренду комунального майна Комунальному некомерційному підприємству Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

• 20.07.2022

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 13-ХХІV-VIIІ

від 14.07.2022 року

Про надання в оренду комунального майна

Враховуючи лист Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» №1031 від 04.07.2022 року, діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати Комунальному некомерційному підприємству Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» в оренду терміном на 5 років комунальне майно, а саме: нежитлове приміщення, площею 48,5м², що знаходиться за адресою: вулиця Театральна, 5, селище Борова, Фастівський район, Київська область.
  2. Вищезазначене комунальне майно передається в оренду, з метою надання екстреної медичної допомоги, у тому числі для організації та надання послуг з боротьби та протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).
  3. Встановити орендну плату в розмірі 1 гривня на рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                        Михайло НЕТЯЖУК