Про  надання поворотної фінансової допомоги Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія»

• 05.07.2024

Р І Ш Е Н Н Я

________________                            м. Фастів                      № _______________

Про  надання поворотної фінансової

допомоги Комунальному підприємству

Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія»

З метою забезпечення безперебійного функціонування КП ФМР «Фастівська керуюча компанія», на виконання рішення міської ради від            № 5-IV-VIII від 23.12.2020 року  «Програма фінансової підтримки комунальних підприємств та закладів Фастівської міської ради на 2021-2025 роки», відповідно до ст. 91  Бюджетного кодексу України, ст.ст. 78, 179 Господарського кодексу України, ст. 1046 Цивільного кодексу України, враховуючи звернення в.о.  директора комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» № 01-01/10 від 03.06.2024 року, керуючись ст.25, п.27 ч. 1 ст.26, ст. 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» поворотну фінансову допомогу в сумі  1 000 000 (один мільйон) гривень згідно з Порядком надання поворотної фінансової допомоги, затвердженим пунктом 3 даного рішення.
  2. Визначити виконавчий комітет Фастівської міської ради головним розпорядником коштів по наданню фінансової допомоги на поворотній основі.
  3. Затвердити Порядок надання поворотної фінансовоїдопомоги Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» (додаток 1).
  4. Затвердити проект договору про надання поворотної фінансової допомоги Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» (додаток 2).
  5. Виконавчому комітету Фастівської міської ради та Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» укласти договір про надання поворотної фінансової допомоги.
  6. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити в місцевому бюджеті Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік відповідні кошти.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, економіки та фінансів; з питань комунальної власності та житлово – комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК