Про надання погодження Сердюченку Олексію Володимировичу  на отримання містобудівних умов та обмежень

• 23.12.2021

Від     17/12/2021                                     №603

Про надання погодження Сердюченку

Олексію Володимировичу  на отримання

містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення Седюченка Олексія Володимировича щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція нежитлової будівлі під приміщення торгівлі по вул. Івана Ступака, 3-Б, м. Фастів, Київської області», керуючись п.п.9  п.«а» ч.1 ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкту будівництва: «Реконструкція нежитлової будівлі під приміщення торгівлі по вул. Івана Ступака, 3-Б, м. Фастів, Київської області» згідно передпроєктних пропозицій наведених у додатку.
  2. 2. Попередити Сердюченка О.В. про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Додаток 603

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук