Про надання кімнати № 31 у гуртожитку по вул. Олександра Свірського, 1-Б смт. Борова Фастівського району Більченко Марині Вікторівні

• 19.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                             м.Фастів                                                   № 229

Про надання кімнати № 31 у

гуртожитку по вул. Олександра Свірського, 1-Б

смт. Борова Фастівського району

Більченко Марині Вікторівні

Враховуючи заяву Більченко М.В., пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. 53 Житлового кодексу України, п. 3 Постанови Кабінету Міністрів України № 498 від 20.06.2018 року «Про затвердженого примірного положення про користування гуртожитками», керуючись пп. 2 п а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Надати кімнату № 31 у гуртожитку по вул. Олександра Свірського, 1-Б смт. Борова, Фастівського району, Київської області та видати ордер на вселення – Більченко Марині Вікторівні, на склад сім`ї 5 осіб:
  • Більченко Марина Вікторівна, *** р.н.;
  • ***, *** р.н.;
  • ****, **** р.н.;
  • ****, *** р.н..
  1. Начальнику КП «Борівського ККП» укласти договір найму житлового приміщення на підставі даного рішення.
  2. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                                 Михайло НЕТЯЖУК