Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки на честь жителів села Мотовилівка Фастівського району Київської області

• 22.05.2024

Р І Ш Е Н Н Я

від 20.05.2024 року                    м.Фастів                                   №   275

Про надання дозволу на встановлення

меморіальної дошки на честь

жителів села Мотовилівка

Фастівського району Київської області

Розглянувши звернення голови Фастівської станиці братства ветеранів Української повстанської армії Підіпригори В.І. щодо встановлення меморіальної дошки в пам’ять жителів села Мотовилівка Фастівського району Київської області, які загинули весною 1919 року від рук московських окупантів,  керуючись п.п.5 п.б ч.1 ст. 31, п.п.10 п.б ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл на встановлення меморіальної дошки на честь жителів села Мотовилівка Фастівського району Київської області, які загинули весною 1919 року від рук московських окупантівна фасаді приміщення Будинку культури по вул.Григорія Мандрика,1 у с.Мотовилівка Фастівського району Київської області, у вигляді згідно додатку.
  2. Начальнику управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради включити відомості про меморіальну дошку до Реєстру пам’яток історії та культури, розташованих на території Фастівської міської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Додаток

Міський голова                                                                           Михайло НЕТЯЖУК