Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою формування території для об’єкту дорожнього сервісу – автомийки самообслуговування за межами м. Фастів Фастівського району Київської області

• 28.03.2023

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2023                                       м. Фастів                         № 80-ХХХVІІІ-VІІІ

Про надання дозволу на розроблення детального плану території

з метою формування території для об’єкту дорожнього сервісу –

автомийки самообслуговування за межами м. Фастів

Фастівського району Київської області

Розглянувши звернення Собеха Владислава Григоровича від 11.01.2023 року щодо надання дозволу на розробку детального плану території, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, впорядкування території, розвитку інженерно-транспортної інфраструктури, уточнення містобудівних умов та обмежень земельної ділянки (кадастровий номер 3224984201:01:005:0064) за межами м. Фастів, Фастівського району, Київської області (бувша Малоснітинська сільська рада), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 «Про Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», ст.ст. 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Собеху Владиславу Григоровичу на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2000 га за межами м. Фастів, Фастівського району, Київської області (бувша Малоснітинська сільська рада) з метою формування території для об’єкту дорожнього сервісу – автомийки самообслуговування, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.
  2. Визначити:

2.1.     Замовником замовлення детального плану території – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

2.2.     Фінансування виконання робіт з розробки детального плану території здійснити за рахунок Собеха Владислава Григоровича, відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та звернення підприємства.

2.3.     Уповноважити міського голову на укладання та підписання угоди щодо розроблення детального плану території, зазначеної в п.1 даного рішення.

1. Встановити строки проведення підготовчих процедур розроблення детального плану: початок – з дня оприлюднення даного рішення, закінчення – 30 квітня 2023 року.
  2. Врахувати пропозиції щодо переліку та значення індикаторів під час розроблення детального плану території (додаток 1).
  3. Визначити прогнозовані правові, економічні наслідки та наслідки для природного навколишнього середовища, у тому числі для здоров’я населення (додаток 2).
  4. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити розробку та затвердження детального плану території відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 «Про Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та містобудування і першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Перелік та значення індикаторів під час розроблення

детального плану території

№ з/п Показник Одиниця виміру Бажане значення
1 Площа будівлі персоналу кв.м. 32
2 Висотність будівлі персоналу поверхи 2
3 Кількість постів для мийки автомобілів шт. 5
4 Площа постів для мийки автомобілів кв.м. 190
5 Загальна забудована площа кв.м. 222

Секретар  міської ради                                                     Людмила РУДЯК

до рішення міської ради

Прогнозовані правові, економічні наслідки та наслідки для природного навколишнього середовища, у тому числі для здоров’я населення

1. Прогнозовані правові наслідки

Встановлення детальним планом території видів функціонального та цільового призначення територій надає можливість власникові земельної ділянки перспективи зміни цільового призначення земельної ділянки з для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01) на для індивідуального садівництва (код 01.03). Оформлення документації відповідно до законодавства та нормативно-правових актів України.

Зміна функціонального призначення окремих територій створить правове підґрунтя для забезпечення потреб та розвитку власників та користувачів земельних ділянок.

1. Прогнозовані економічні наслідки

Визначення територій перспективного будівництва (економічний розвиток території).

1. Прогнозовані наслідки для природного навколишнього середовища, у тому числі для здоров’я населення

Розміщення нової забудови з дотриманням будівельних норм, державних стандартів і правил не створюватиме негативного впливу на довкілля та здоров’я населення.

Визначення територій для короткострокового відпочинку населення, озеленення та комплексного благоустрою забезпечить позитивний вплив на здоров’я населення.

Секретар  міської ради                                                      Людмила РУДЯК