Про надання дозволу на перепоховання групи братських могил воїнів Червоної Армії

• 30.01.2024

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2024                                                      м.Фастів                                          № 45

Про надання дозволу на перепоховання

групи братських могил воїнів

Червоної Армії

Відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Закону України «Про охорону культурної спадщини», ст. 21 Закону України «Про поховання та похоронну справу», враховуючи лист голови молодіжної ради м. Фастова «Про перенесення захоронень з території міського парку «Європейський», керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1.Надати дозвіл управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради на перепоховання групи братських могил воїнів Червоної Армії.

1. Управлінню культури, молоді та туризму, відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради розпочати процедуру перепоховання групи братських могил воїнів Червоної Армії, що знаходиться за адресою: м. Фастів, вул. Братів Сидоренків, на території Фастівського міського парку «Європейський» .
  2. Комунальним підприємством Фастівської міської ради здійснити перенесення груп братських могил воїнів Червоної Армії на Інтернаціональне кладовище за адресою м. Фастів, вул. Захисників України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                   Михайло НЕТЯЖУК