Про надання доступу до державної таємниці завідувачу сектору з питань НС, ЦЗН Долгію С.О.

• 15.12.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   13.12.2021                                                                                                                    № 375 од

Про надання доступу до державної

таємниці завідувачу сектору з питань

НС, ЦЗН Долгію С.О.

У відповідності до вимог ст.ст. 27, 30 Закону України «Про державну таємницю», ст.ст. 88, 92, 97 «Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 р. № 939, ст..ст. 2, 5 «Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.1994 р. №414, керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати завідувачу сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення Долгію Сергію Олександровичу доступ до секретної інформації та її матеріальних носіїв, що є носіями інформації із ступенем секретності «Таємно» (третя форма) в обсязі, необхідному для виконання ним службових обов’язків.
  2. Встановити завідувачу сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення Долгію С.О. за працю в умовах режимних обмежень надбавку до посадового окладу в розмірі 10% з 14 грудня 2021 року.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Підстава:

1. Спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею від 30 березня.2021р. № КВ3-2021-60
  2. Допуск до державної таємниці Долгію С.О. від 29.11.2021р. №162Д наданий Головним управлінням Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук