Про надання до Фастівського міськрайонного суду Київської області висновку органу опіки та піклування, щодо доцільності призначення  **** опікуном  ****  

  • 22.02.2024
 

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 19.02.2024                     м. Фастів                                   № 101

 

 

 

Про надання до Фастівського

міськрайонного суду Київської області

висновку органу опіки та піклування,

щодо доцільності призначення  **** опікуном 

****  

          Розглянувши заяву   ****,   щодо надання висновку органу опіки та піклування  про можливість призначення його опікуном  ****, враховуючи протокол опікунської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради,  відповідно до частини 1 статті 60, частини 4, 5 статті 63 Цивільного кодексу України та керуючись підпунктом 4 пункту «б», частини першої статті 34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради  вирішив:

  1. Надати  до Фастівського міськрайонного суду Київської області

висновок органу опіки та піклування, щодо доцільності призначення ****   опікуном  **** ( згідно Додатку).

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

 

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

 

 

                 

 

 

 Додаток

до рішення виконкому

№_______ від

 

 

ВИСНОВОК

органу опіки та піклування  виконавчого комітету  Фастівської міської ради, щодо доцільності призначення **** опікуном ****.

 

Опікунською радою при виконавчому комітеті Фастівської міської ради   була   розглянута заява   **** , щодо надання висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Фастівської міської ради  про доцільність призначення його    опікуном  ****

****, є жителькою Фастівської міської територіальної громади та проживає за адресою: вул. ****.

**** страждає на психічні захворювання, з 1971 року знаходиться на диспансерному обліку у лікаря – психіатра. Має діагноз: епілепсія, часті судомні припадки, виражені інтелектуально – мнестичне зниження.  У зв’язку із психічним  захворюванням, **** встановлено другу групу інвалідності. За станом здоров’я  **** не може розуміти значення своїх дій, керувати ними,  не здатна до самообслуговування та потребує постійного стороннього догляду.

Відповідно до поданих документів, **** має рідну доньку – ****. Відповідно до довідки ЛКК № ****, що видана КНП ФМР « Фастівський Міський Центр ПМСД», ****було проведено оперативне втручання, після якого їй протипоказана тяжка фізична праця та робота пов’язана з фізичними навантаженнями.  Заявник **** є рідним сином **** та рідним    онуком ****. Інших родичів працездатного віку, які б могли здійснювати опіку за гр. ****, немає.

За своїм  станом здоров’я,  **** може  бути опікуном. ****   до кримінальної відповідальності не притягався, не знятої чи непогашеної судимості не має, та в розшуку не перебуває, характеризується позитивно.

Відповідно до ч. 1 ст. 60 ЦК України,  суд встановлює опіку над фізичною особою у разі визнання її недієздатною, і призначає опікуна за поданням органу опіки та піклування.

Відповідно до ч. 4 ст. 63 ЦК України,  опікун призначається переважно з осіб, які перебувають у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з урахуванням особистих стосунків між ними та можливості особи виконувати обов’язки опікуна.

Тому, враховуючи вищевикладене, з метою захисту    особистих немайнових і майнових прав ****, а також для створення їй  необхідних побутових умов, здійснення за нею  належного догляду, забезпечення їй  лікування, орган опіки та піклування виконавчого  комітету Фастівської міської ради вважає за доцільне призначення **** опікуном ****.

 

Керуючий справами ( секретар)                                  Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету Фастівської

міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ