Про меморіальні заходи у Фастівській міській територіальній громаді у 2022  році  з нагоди Дня пам’яті та примирення

• 20.05.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.05.2022 р.                                м. Фастів                            № 83-од

Про меморіальні заходи у Фастівській

міській територіальній громаді у 2022  році

з нагоди Дня пам’яті та примирення

На виконання Закону України від 09.04.2015 № 315-VIII  «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років», відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», законів України «Про правовий режим воєнного стану», Постанову Верховної Ради України від 03.05.2022 року №7343 «З нагоди 77-ї річниці перемоги над нацизмом та про неприпустимість присвоєння Російською Федерацією перемоги над нацизмом»,  Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 13-ХV-VIIІ, Програми «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради,  організація і проведення  урочистих та інших заходів у  населених пунктах, що входять до  Фастівської  міської територіальної громади  на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 16.09.2021 року № 23-ХІ-VIIІ, з метою вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Затвердити план меморіальних  заходів у Фастівській міській територіальній громаді у 2022 році з нагоди  Дня пам’яті та примирення  (додаток).

2.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидку.

Міський  голова                                                                                        Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

у Фастівській міській територіальній громаді

у 2022 році  з нагоди Дня пам’яті та примирення

Назва заходу Дата та час проведення Відповідальні
1. Організувати та провести:

–                     покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських  могил  загиблих воїнів у часи Другої світової війни та у російсько-українській війні на території Фастівської міської територіальної громади;

–          – привітання ветеранів Другої світової війни.

08.05.2022

Швидка Ж. П.

Тхоржевська Л. О.

Снігур А. М.

Куценко В. В.

Савченко Н. М.

2. Підготувати та оприлюднити у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради вітання ветеранам війни та жителям громади від міського голови з нагоди Дня пам’яті та примирення До 08.05.2022 Авксентюк Т. В.
3. Сформувати список ветеранів для нагородження. До 08.05.2022 Петренко І. А.
4. Придбати квіти для покладання до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських  могил  загиблих воїнів у часи Другої світової війни. До 08.05.2022 Савченко Н. М.
5. Провести роботи  по  благоустрою  території громади: упорядкувати  пам’ятники, братські  могили та інші  місця  поховань  загиблих  захисників України. До 08.05.2022 Матвійчук В. А.

Снігур А. М.

Чемерський О. Ю.

Куценко В. В.

Авраменко Ю. В.

6. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни і молебні за мир в Україні та світі  та  захисників України під час богослужінь у храмах. До 08.05.2022 Савченко Н. М.
7. Замовити та придбати постери (друковану інформаційну продукцію)  для біл-бордів. Розмістити постери на рекламних  щитах   у місті Фастові та старостинських округах. До 08.05.2022 Савченко Н. М.

Чемерський О. Ю.

8. Забезпечити громадський порядок у місцях проведення заходів. Ужити додаткових заходів щодо охорони пам’ятників та пам’ятних знаків присвячених подіям Другої світової війни з метою недопущення вандалізму. До 09.05.2022 Шамрай  Р. М.

9. Забезпечити надання в установленому порядку фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів війни, а також належної кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни. Постійно Швидка Ж. П.

Папко О. С.

Давиденко О. П.

10. Витрати, пов’язані із організацією заходів,  виплатами матеріального заохочення для вручення ветеранам, оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по загальному або спеціальному фонду бюджету. Травень-Червень, 2022 Міхєєва О. О.
15. Витрати, пов’язані з організацією заходів, розміщенням постерів на рекламних  щитах, придбанням квітів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду бюджету. Травень-Червень, 2022 Савченко Н. М.

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                              Леся ТХОРЖЕВСЬКА