Про комісію з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді

• 23.04.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   22.04.2019                                                                                                          № 121 од

Про комісію з присвоєння відзнак

та заохочення Фастівського міського

голови для дітей та молоді

Відповідно до рішення виконкому Фастівської міської ради від 20.04.2018 року      № 165 “Про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді”, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад комісії з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді (далі Комісія) (додаток).
  1. У своїй роботі Комісії керуватися Положенням про комісію з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді, Положенням про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови для талановитих і обдарованих дітей та молоді, Положенням про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови “За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя”, затвержених рішенням виконкому Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№ 121 од     від 22.04.2019

Склад

комісії з присвоєння відзнак та заохочення