• 25.07.2024

Р І Ш Е Н Н Я

21.07.2024                                    м. Фастів                                № 402-LVI-VIII

З метою проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена  наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 №1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я», керуючись п.301 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Сформувати конкурсну комісію для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».
  2. Відповідно до пунктів 12 та 13 «Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я», який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2023 №1221, доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань та відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету Фастівської міської ради :

2.1.підготувати лист до Фастівської міської ради щодо необхідності делегувати представників до складу конкурсної комісії;

2.2.підготувати та розмістити  на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради оголошення про формування конкурсної комісії з визначенням строку, протягом якого громадські об’єднання можуть подавати пропозиції щодо їх представників до складу конкурсної комісії (додаток 1) та форму заяви про відсутність у їх діях конфлікту інтересів за формою, яка затверджена рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2023 року №595 «Про формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування». Заява містить зобов’язання утриматись від участі у голосуванні конкурсної комісії щодо члена наглядової ради, стосовно якого у такого представника наявний конфлікт інтересів (додаток 2);

2.3.підготувати проєкт рішення «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена у Комунальному некомерційному підприємстві Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді і заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК