Про фінансування видатків по виплаті допомоги на поховання    

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

м. Фастів

  13.01.2023 р.                                                                               №11-од

Про фінансування видатків по виплаті

допомоги на поховання    

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31 січня 2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», рішення сесії міської ради № 19-ІV-VІII від 23.12.2020 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», у зв’язку з письмовими зверненнями Бєлявцевої О. В., Жиляк Т. В., Резнік Т. А., Кубенко В. Г., керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради профінансувати видатки по виплаті допомоги на поховання згідно заяв:

– Бєлявцевої Ольги В’ячеславівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання дочки Бєлявцевої А. О., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

– Жиляк Тамари Вікторівни, проживає за адресою: *** яка здійснила поховання сусіда Антонова В. Г., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Резнік Тетяни Анатоліївни, проживає за адресою: *** яка здійснила поховання брата Поканевича В. А., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

– Кубенко Валентини Григорівни, проживає за адресою: *** яка здійснила поховання сина Кубенка В.В., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

Всього: 8000,00 (вісім тисяч) грн.

  1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру Міхеєвій О. О. здійснити виплату матеріальної допомоги на картковий рахунок за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

 

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ