Про фінансування видатків по виплаті допомоги на поховання

• 06.05.2022

м. Фастів

05.05.2022 р.                                                                                                                          80-од

Про фінансування видатків по виплаті

допомоги на поховання

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31 січня 2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії міської ради № 19-ІV-VІII від 23.12.2020 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого» та у зв’язку з письмовим зверненням Репи Л. В.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради профінансувати видатки по виплаті допомоги на поховання згідно заяви:

– Репи Людмили Вікторівни, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання сина Репи П. І., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.;

Всього: 2000,00 (дві тисячі) грн.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу, головному бухгалтеру Міхеєвій О. О. здійснити виплату матеріальної допомоги готівкою за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК