Про фінансування видатків по виплаті допомоги на поховання

Фастівська міська рада

Київської області

Виконавчий комітет

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 10.11.2020 р.                                                                                         № 292 од

м. Фастів

Про фінансування видатків по виплаті

допомоги на поховання

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31 січня 2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого» п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії міської ради № 34-ІУ-УІ  від 10.02.2011 року «Про порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого» та у зв’язку з письмовими зверненнями Калініченко О. Ю., Півень А. В., Місюри В. О.

  1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради профінансувати видатки по виплаті допомоги на поховання згідно заяв:

–  Калініченко Оксани Юріївни, ***, яка здійснила поховання племінника Ануріна Романа Михайловича, у розмірі 660,00  (шістсот  шістдесят) грн.

–  Півень Анни Володимирівни, проживає ***, яка здійснила поховання батька Чечіка Володимира Леонідовича, у розмірі 660,00  (шістсот  шістдесят) грн.

– Місюри Вікторії Олександрівни, проживає у ***, яка здійснила поховання брата Ющенко Владислава Олександровича, у розмірі 660,00  (шістсот  шістдесят) грн.

Всього:  1980,00 (одна тисяча дев`ятсот вісімдесят)  грн.;

  1. Начальнику фінансово – господарського відділу, головному бухгалтеру Міхеєвій О. О. здійснити виплату матеріальної допомоги готівкою за рахунок коштів міського бюджету.

     

 

Міський голова                                                                    М. В. Нетяжук

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ