Про доброчесність осіб Фастівської міської ради

• 05.07.2024

Р І Ш Е Н Н Я

__________________                         м. Фастів                    № _________________

Про доброчесність осіб Фастівської міської ради

Враховуючи систематичні порушення етичного характеру правил депутатської етики, принципів порядності, честі і гідності, образливих висловлювань визначених Кодексом етики депутата Фастівської міської ради VIII скликання, розділом 23. «Дотримання дисципліни та норм етики на пленарних засіданнях Фастівської міської ради» затвердженого рішенням міської ради від 11.02.2021 року за № 1-VІІ-VIIІ «Регламент Фастівської міської ради VІIІ скликання», відповідно до рішення міської ради від  01.03.2021 року № 3-VІІ-VIIІ «Про затвердження Кодексу етики депутата Фастівської міської ради VIII скликання», систематичну відсутність заступника міського голови з питань виконавчих органів ради, з питань медицини Давиденко Олени Павлівни на роботі без поважних причин, заяву першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикової Олени Борисівни, керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звільнити Давиденко Олену Павлівну з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, з питань медицини, згідно з пунктом 3 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю України за систематичне невиконання без поважних причин обов’язків та порушення правил внутрішнього трудового розпорядку.
  2. Звільнити Зикову Олену Борисівну з посади першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, згідно з пунктом 1 статті 38 Кодексу законів про працю України за власним бажанням.
  3. На період дії воєнного стану в Україні, вважати призупиненою діяльність депутатів Фастівської міської ради VIII скликання: Оберемка Вадима Олексійовича, Кушніра Віталія Петровича, Смірнової Мирослави Олександрівни, Онищука Станіслава Максимовича, Павловського Сергія Петровича в частині реалізації ними прав та обов’язків, передбачених Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями.

Міський голова                                                                    Михайло НЕТЯЖУК