Про державну реєстрацію транспортного засобу – шкільного автобуса MERCUS SYM2Z TGE

• 21.12.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15.12.2023                                              м.Фастів                                                      № 304-од

Про державну реєстрацію транспортного засобу –

шкільного автобуса MERCUS SYM2Z TGE

З метою проведення державної реєстрації транспортного засобу, отриманого як гуманітарна допомога від Фонду міжнародної солідарності  в Україні, на виконання рішення Фастівської міської ради від 26.11.2023 року №527-ХLV-VІІІ «Про надання згоди  та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради гуманітарної допомоги від Фонду міжнародної солідарності  в Україні», керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Уповноважити Фастівецьку гімназію  Фастівської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 24892769) виступити заявником при проведенні державної реєстрації транспортного засобу – шкільного автобуса MERCUS SYM2Z TGE (серійний номер WMA12VUY9R9002112)  згідно із законодавством України.
  2. При проведенні державної реєстрації визначити власником транспортного засобу – шкільного автобуса MERCUS SYM2Z TGE (серійний номер WMA12VUY9R9002112) – Фастівську міську раду (код ЄДРПОУ 34446857), а балансоутримувачем – Фастівецьку гімназію Фастівської міської ради Київської області (код ЄДРПОУ 24892769).
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК